Прапори в Кривому Розі


Де вигідно купити прапор в Кривому Розі?

У кожному великому місті дуже поширено використання різноманітних прапорів. Часто вони стають не тільки втіленням певної символіки, а і виконують інші функції: інформаційну, рекламну, навігаційну. Кривий Ріг не є виключенням. На його вулицях майоріють не тільки українські символи, а й інші прапори.

По-перше, це, звичайно, стяг самого міста, який представляє собою сукупність дуже сильних глибоких образів і має семантичне тлумачення кожного символу:

  • козацька порохівниця, зображена у вигляді рогу, асоціюється з назвою міста та легендою про його заснування (кривому мисі на місці злиття двох річок: Інгулець і Саксагань, де і був заснований Кривий Ріг);
  • трилисник, який схожий на державний герб України (тризуб), означає єдність народу, а також зв’язок між минулим, теперішнім та майбутнім;
  • зелений колір символізую волю, добробут, радість і надію;
  • червоний колір – це хоробрість та лицарська честь: мужність, сміливість, великодушність, чесність;
  • жовтий колір означає багатство, силу та вірність;
  • білий колір є втіленням чистоти помислів та діянь.

Також на вулицях Кривого Рогу часто можна зустріти рекламні флагштоки різноманітних компаній.


Символи держави та інші прапори на замовлення


                 •
Прапори України


                •
Патріотичні прапори


                   •
Прапори військові


                      •
Прапори світу


                   •
Державні прапори


Як оформити доставку до Кривого Рогу?

Виробництво нашої компанії зосереджено у Дніпрі. Тому доставка до вашого міста не триватиме багато часу. Залишити замовлення можна в інтернет-форматі, заповнивши форму на сайті, або за телефонами, вказаними у вкладці «Контакти».

Якщо ви не знайшли у нас потрібний прапор, ми з радістю попрацюємо над ексклюзивним проектом за вашим ескізом. Наш дизайнер допоможе довести вашу оригінальну ідею до досконалості. Обіцяємо, ви залишитесь задоволені!

Інтернет-магазин Друк.укр пропонує жителям Кривого Рогу широкий асортимент шаблонних та індивідуальних прапорів.

На нашому сайті представлено 6 каталогів зі зразками. В перших двох розділах ви знайдете суто українську продукцію: прапори України в різних варіаціях та символи окремих її частин (міст, областей, районів, республік). Третій каталог – військова символіка України: прапори ВДВ, МВС та МНС, головнокомандуючого ЗСУ, військово-морських сил.

Четвертий розділ містить 109 прапорів футбольних клубів, організацій (УЄФА, Ліги чемпіонів, збірної України з футболу) та фотопортретів визначних тренерів (Г. Жиздика, Є. Кучеревського, В. Ємця). В п’ятому каталозі знаходяться державні прапори країн світу з усіх куточків земної кулі, а в шостому – найбільш популярні варіанти прапорів розцвічування.

Доставка прапорів "Нова пошта" Кривий Ріг