Прапори в Мелітополі


Купити прапор через інтернет у Мелітополі

В магазині Друк.укр представлено широкий вибір прапорів різної символіки та призначення. У нас ви знайдете офіційні емблеми відомих футбольних клубів, військові стяги, прапори держав світу, варіації прапорів розцвічування та різноманітну українську символіку.


Які матеріали ми використовуємо?


                   •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                   •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                    •
Прапори футбольні

Для друку прапорів можна обрати наступні тканини:

  • поліестер;
  • прапорна сітка;
  • атлас;
  • габардин.

Вироби з поліестеру (штучного шовку) користуються високим попитом за рахунок низької вартості та непоганих експлуатаційних властивостей. Якщо ви плануєте користуватися стягом лише час від часу (вивішувати його на день державного прапора України та інші великі свята, або брати з собою на футбольні матчі), то це відмінний економний варіант.

Якщо ж прапори призначені для довготривалого розміщення на вулиці, краще обрати в якості матеріалу спеціальну сітку. Вона має високу стійкість до різних природних умов (палючого сонця, вітру, опадів) та тривалий строк експлуатації.

Атлас та габардин – це тканини преміум-класу, які виглядають дуже солідно та презентабельно. Їх обирають в разі необхідності надрукувати символічну продукцію для оформлення приміщень, офіційних установ та закладів (прапори всіх країн для міжнародної конференції, національну символіку для прикрашання кабінетів керівництва).


Як ми працюємо?

Більшість замовлень ми отримуємо в онлайн режимі. Такий формат співробітництва дозволяє економити час та уникнути багатьох організаційних формальностей: зустрічей для утвердження угоди, внесення змін до ескізу, передачі коштів.

Виробництво зосереджено у Дніпрі, але географія наших клієнтів сягає найвіддаленіших містечок України. Пропонуємо свої послуги і жителям славного міста Мелітополь. Все, що вам потрібно для замовлення нашої продукції – доступ до мережі інтернет.

В каталогах ви обираєте потрібну позицію (футбольний, військовий, державний прапор), натискаєте на зображення та переходите до сторінки замовлення. Слід заповнити форму з характеристиками товару: визначити потрібні розміри, кількість виробів, обрати тканину, сторону, де буде розташована кишеня для держака; та поля з особистими даними.

Для узгодження індивідуального ескізу (наприклад, ви хочете додати на прапор державні символи України або герб свого міста), звертайтесь до менеджерів компанії зручним для вас способом (вкладка «Контакти»). Ми з радістю виконаємо будь-яке ваше креативне замовлення!

Доставка прапорів "Нова пошта" Мелітополь