Прапори в Черкасах


Прапор в Черкасах разом із компанією Друк.укр

З давніх-давен люди, що жили на певній території, прагнули довести всім навкруги своє беззаперечне право на її володіння. Вони оточували свою землю знаменами, гербами, прапорами, – це символи держави та знаки влади.

Давній символ, що активно використовується й понині – це прапор. Не лише у кожної країни він свій, у окремої області, місцевині, поділу – він також індивідуальний. Якщо, подорожуючи країною, ви звернете увагу саме на прапори, то помітите, що всі вони пов’язані між собою, мають спільні елементи, орнаменти, мотиви – справжні українські символи.

Черкаси – файне місто в центральній частині держави, що є своєрідним мостом між сходом та заходом. Його прапор – прояв українського надбання, що збиралось століттями та навіть тисячоліттями. І компанія Друк.укр із задоволенням надрукує його для вас, як і стяг іншого міста, області чи країни.


Прапор Черкас: який він?


                 •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                        •
Прапори світу


                   •
Прапори футбольні

Мабуть не один мешканець Черкас замислювався над тим, щоб придбати не лише прапор України, а й стяг свого рідного міста. Така «окраса» помешкання чи подвір’я доречна під час національних свят.

Прапор Черкас, офіційно затверджений вже в незалежній України, представляє собою стяг прямокутної форми. На білому тлі, імітуючому вишиванку, по центру розташований золотий козак та срібний кінь, в обрамленні із квітково-рослинного візерунку. Прапор, на якому переважає червоний колір, виглядає урочисто та святково. Він нібито натякає на неймовірно незламну силу українського духу, на життєву силу та енергію наших людей!


Стяг в Черкасах: де купити?

Прапор від компанії Друк.укр – це стовідсоткова передача кольору, насичені та «живі» барви. Окрім якісного друку, компанія пропонує доставку прийнятним для вас способом. Оплата здійснюється після оформлення замовлення, який підтверджує наш менеджер телефоном. Купити прапор в Черкасах можна за лічені хвилини!

Мешканцям прилеглих сіл та містечок пропонуємо замовити стяг Черкаської області. Його насичено-блакитний фон прикрашений золотим орнаментом, на якому не обійшлося без гілля калини, стиглого колосу пшениці, дубового листя та зображення великого Тараса Шевченка. Найвидатніший українець народився саме на Черкащині!

Прапор Черкас – це народна символіка України в чистому вигляді. Він не лише частина світового геральдичного надбання, а й наша національна гордість.

Доставка прапорів "Нова пошта" Черкаси