Прапори в Дніпрі


Національні символи та прапори у Дніпрі

Історія українського прапора міцно пов’язана з історією нашої держави. Ще у 15 сторіччі нашої ери війська, які були сформовані на території сучасної України, користувалися хоругвами жовто-блакитного кольору. Але у тому вигляді, у якому ми звикли бачити прапор нашої держави, уперше він з’явився у 1803 році. Причому у двох варіантах, одним з яких був прапор України перевернутий жовтою полосою догори.

Що означає прапор України? Існує багато версій і жодну з них не можна вважати єдиною вірною. Але найбільш розповсюдженою є думка, що полоси на прапорі символізують золоті поля пшениці, якими багата ненька Україна, і синє мирне небо над ними.


Де придбати прапори у Дніпрі?


                 •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                    •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні


Переваги придбання прапорів на Друк.укр

Наша компанія вже довгий час займається виготовленням та продажем національної символіки, прапорів різних держав та супутніх товарів. Для виготовлення усієї продукції використовуються матеріали лише високої якості. Ви можете придбати товар вроздріб або оптом і замовити доставку за потрібною адресою у Дніпрі.

Дуже важливо, що останнім часом прапори повертаються до осель і на вулиці міст. Діти, які лише починають своє життя, за допомогою символів нашої держави та розповідей батьків не лише дізнаються цікаві факти про прапор України та її минуле, але й навчаться любити і поважати свою країну та рідне місто.

Онлайн маркет Друк.укр пропонує клієнтам у місті Дніпрі багатий вибір різноманітних прапорів та інші державні та народні символи України. У каталозі продукції, яку ми пропонуємо придбати не виходячи з дому, можна знайти зображення символів нашої держави, прапори багатьох країн світу та незвичні стяги:

  • футбольні прапори;
  • військові та козацькі знамена;
  • прапори розцвічування;
  • державні прапори з патріотичними малюнками та написами;
  • символіку українських міст та областей;
  • чорно-червоний прапор.

Якщо ви вирішили зробити замовлення на нашому сайті, у вас буде можливість обрати потрібний розмір прапора та тканину, яка буде використана для його виготовлення. Також маєте можливість купити прапор, який вже є у наявності на складі. Доставка здійснюється кур’єром у зручний для вас час за вказаною адресою. Ви матимете змогу перевірити якість придбаної продукції у присутності кур’єра.

Прапори футбольних команд стануть невід’ємною частиною відвідування матчів вболівальниками, а історичні хоругви війська запорізького прикрасять оселю и нададуть їй неповторний колорит. Також ми пропонуємо виготовлення сучасних прапорів українських батальйонів та підрозділів.

Доставка прапорів "Нова пошта" Дніпро