Прапори в Кам'янському


Доставка прапорів в Кам'янське

Історія прапору України сягає своїм корінням часів сивої давнини. Розвиток прапорництва тісно пов’язаний із військовою силою – козацтвом. Не дивлячись на те, що запорізьке військо становило єдину формацію, окремі загони козаків мали свої бойові стяги. Зазвичай на них зображувалась зброя або тварина. В ті часи символіка українського прапора була прозорою – сила та міць, чесність та відданість країні. Ці якості символізували намальовані на полотні шаблі та булави.

Сьогодні прапор, що належить певній військовій організації, дещо відрізняється від старовинних. Це обумовлено тим, що ми вже маємо сталу символіку. Частіше за все, стяг прикрашений зображенням гербу країни або військовим гербом.

Якщо національний прапор України обмежився лише двома кольоровими смугами, то на прапорі десантних військ можна побачити цілу композицію – парашут повільно спускається на зелену галявину з блакитного неба. Військова розвідка у якості головного символу для стяга обрала кажана.


Де купити прапори у Кам'янському?


                  •
Прапори України


                •
Прапори міст України


                 •
Прапори футбольні


                       •
Прапори світу


                   •
Прапори військові

Якщо ви хочете придбати блакитно-жовтий прапор або військовий стяг українських батальйонів, пропонуємо скористатися послугами онлайн-магазину Друк.укр. На нашому сайті ви знайдете зручний каталог із багатим асортиментом і зможете обрати потрібну позицію. В асортименті є прапори держав та міст, військові стяги Національної гвардії України, батальйонів добровольців та багато іншого.

Продукція може бути виготовлена з атласу, габардину, поліестеру чи сітки. Під час пошиття ми використовуємо новітні технології, завдяки чому наші клієнти отримують високоякісні товари.

Параметри майбутнього стягу ви визначите самі. Підрахувати вартість свого замовлення дуже просто – для цього є онлайн калькулятор.


Як зробити індивідуальне замовлення?

Окрім стандартних прапорів, фото яких ви знайдете у розділі, можливо зробити щось дуже незвичне та індивідуальне. Можливо, існує старовинний сімейний герб, який хочете надрукувати та розмістити вдома. Або є бажання виготовити рекламну продукцію для своєї організації? Ми з радістю допоможемо у цьому! Завантажте потрібне зображення на сайт та дочекайтесь, доки вам зателефонує менеджер. Він узгодить технічні параметри та з’ясує усі нюанси.

Замовлення буде виконано в найкоротший термін. Забрати його можна в будь-якому поштовому відділенні Кам'янське. Спосіб пересилки та оплати ви оберете самі.

Сподіваємось на плідну співпрацю!

Доставка прапорів "Нова пошта" Кам'янське