Прапори в Чернівцях


Прапори у Чернівцях від компанії Друк.укр

Історія українського прапора розпочинається ще за часів сивої давнини. Навіть коли українські землі знаходилися під гнітом, козаки виготовляли стяги, що надавали їм сил у війнах та походах. Зазвичай на полотнах зображували хрести та зірки – вони уособлювали віру в Бога та краще життя після смерті.

Сьогодні, розглядаючи зображення прапора України, можна побачити, що він має небагато спільного із козацькими стягами. У порівнянні з військовими корогвами прапор дуже лаконічний, проте все ж має глибоку символіку – блакитний колір символізує небо, а жовтий означає спіле жито в полі.

Прапорознавці вважають, що від зображення хрестів, зірок та інших релігійних символів на прапорі відмовилися через те, що сьогоденна Україна є світською державою. Тому державний прапор не може містити на собі яскраво виражену символіку певної релігії.


Де купити прапори у Чернівцях?


                   •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                  •
Прапори світу


                  •
Державні прапори

Вже досить тривалий час інтернет-магазин Друк.укр постачає друковану продукцію в Чернівці та інші міста. Скориставшись нашими послугами, можна придбати прапори країн світу навіть не виходячи з дому.

Зручний онлайн-каталог допоможе ознайомитись з асортиментом – побачити, які позиції є в наявності, дізнатись про якості продукції.

Клієнти мають змогу обрати матеріал, з якого буде виготовлено прапор. Наразі ми пропонуємо декілька варіантів: атлас, сітку, поліестер та габардин. Для вибору потрібно лише натиснути кілька разів мишкою. Одного дотику вистачить і для того, щоб визначитись із параметрами стягу.


Індивідуальне замовлення прапорів у Чернівцях

В онлайн-крамниці Друк.укр можна придбати не тільки козацькі прапори та державні символи усіх країн світу. Ми радо виконаємо індивідуальне замовлення будь-якого характеру.

Потрібні прапори для рекламної кампанії? Надсилайте зображення з дизайном майбутньої продукції на сайт. Менеджер зателефонує вам, аби з’ясувати деталі замовлення: кількість, розміри, матеріал.

Ми використовуємо сучасне обладнання та новітні технології, завдяки чому клієнти можуть розраховувати на якісний широкоформатний друк та швидке виконання.

Підрахувати вартість легко за допомогою онлайн-калькулятора, який є сайті. Менш, ніж за хвилину, ви дізнаєтесь, яку суму потрібно буде сплатити. Забрати прапори у Чернівцях можна в будь-якому поштовому відділені або навіть не залишаючи оселі – кур’єр доставить пакунок на вашу адресу.

Сподіваємось бачити вас серед наших замовників – скористайтеся нагодою заощадити кошти та отримати якісну продукцію!