Прапори у Чернігові


Якісні Прапори у Чернігові

Кожен з нас знає, якого кольору прапор України. А чи звертали ви увагу на прапор свого рідного міста? Адже він може багато розказати про місце, де ви народилися та живете.

Сучасний чернігівський прапор являє собою біле полотнище. Посередині його прикрашає чорний орел у короні, що тримає золотий хрест. Цей прапор було затверджено у 2008 році.

Такий дизайн обрали недарма – він наочно демонструє відлуння козацьких часів, які пам’ятають та шанують жителі Чернігова. Своїм дизайном він дійсно нагадує козацькі прапори за часів існування Запорізького війська.

Символіку міста можна побачити на державних установах, на показниках меж Чернігова та навіть на балконах жителів. Гуляючи вулицями, важко не помітити, як на дахах вітер розвіває державний прапор України, а поруч із ним гордо майорить чернігівський стяг.


Де купити прапори у Чернігові?


                  •
Прапори України


               •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


                  •
Прапори футбольні

Щоб знайти високоякісну друковану продукцію, доведеться витратити чимало часу на пошуки. Ми пропонуємо не витрачати дорогоцінні хвилини на це – в онлайн-маркеті Друк.укр легко знайти саме те, що потрібно!

В асортименті представлені прапори країн світу та різних міст, футбольні прапори, козацькі стяги та багато іншого. Продивившись каталог, ви швидко визначитесь із необхідними позиціями.

Клієнти Друк.укр мають обрати параметри стягу: розміри, матеріал, бік для держака. Побажання обов’язково будуть враховані при виготовленні прапорів. Отримати замовлення пропонуємо у найближчому відділенні вашого улюбленого перевізника. Також ви можете скористатися послугами кур’єра служби доставки.


Індивідуальне замовлення прапорів у Чернігові

Плануєте рекламну компанію для своєї установи? Немає нічого ефективніше за рекламні прапорці – вони чудово привертають увагу.

Онлайн-маркет Друк.укр пропонує вигідну можливість індивідуального замовлення. Це може бути прапор козаків чи стяг із символікою вашого фітнес-центру – ми готові надрукувати будь-що!

Завантажте зображення, яке має бути на прапорі, на сайт. Менеджер зателефонує, аби з’ясувати нюанси. Ми не обмежуємо вас в обсягах замовлення та розмірах прапору. Крім того, пропонуємо різні матеріали: поліестер, габардин, атлас чи сітку.

Для друку використовується сучасне обладнання, завдяки чому продукція є якісною та довговічною. Переконайтеся в цьому самі!

Будемо раді бачити вас серед постійних клієнтів.

Доставка прапорів "Нова пошта" Чернігів