Прапори в Горлівці


Прапори у житті мешканців Горлівки

Майже наприкінці літа, 23 серпня – День державного прапора Украйни. З самого ранку вулиці міст вкриваються національними кольорами та квітами. Мешканці великих міст та маленьких селищ святкують день символа, без якого, мабуть, не було б тієї України, яку ми всі знаємо та любимо.

Але варто визначитись, що таке прапор? Прийнято вважати, що це графічне зображення прямокутної форми, яке зображує певну комбінацію кольорів та символів, за допомогою яких можна ідентифікувати державу.

Під час святкувань на вулицях та площах можна побачити виступи популярних артистів, прослухати концерти класичної та сучасної музики, прийняти участь у різноманітних шоу та майстер-класах. Пісні та вірші про прапор України лунають з вікон осель та сцен.

Любити та поважати прапор та інші державні символи потрібно не лише у дні національних та державних свят. Жовто-синій прапор є прикрасою нашої держави та головним символом волі та незалежності. Багато українців почали прикрашати свої домівки прапорами не тільки у свята, але й у звичайні дні.


Де придбати прапори у Горлівці?


                   •
Прапори України


               •
Прапори міст України


               •
Прапори військові


                         •
Прапори світу


                •
Прапори футбольні

Компанія Друк.укр пропонує послуги з виготовлення та продажу різноманітних прапорів у різних містах України, у тому числі й у Горлівці. Ми виготовимо стяги та зображення символів держави у найкоротші терміни з урахуванням ваших побажань. Купити український прапор або символ будь-якої країни легко та швидко на нашому сайті.

У каталозі ви знайдете прапори всіх держав світу, новий прапор України, історичні стяги Запорізької Січі, Богдана Хмельницького, ЗУНР та інші. Символіка футбольних клубів майорітиме над фанзоною під час важливих матчів, а зображення символів міст прикрасять собою вулиці у день народження рідного краю.


Чому варто замовити на Друк.укр?

Доставка прапорів "Нова пошта" Горлівка

На сайті компанії існує зручний інтерфейс, який дає можливість обрати потрібні розміри майбутнього прапору та тканину, яка буде використана для його виготовлення. Ви можете самостійно вибрати те, що подобається більше: сітку, атлас, габардин або поліестр. В залежності від розмірів та матеріалу буде змінюватись і ціна виробу.

Доставка у Горлівку здійснюється за допомогою національних транспортних компаній-перевізників. Отримати прапор ви зможете у найближчому відділенні вашого міста вже через 3-5 днів.


Як обрати прапор на Друк.укр?

Основні переваги, якими володіє компанія:

  • виготовлення прапорів на замовлення;
  • гарантія якості;
  • доступна вартість;
  • великий асортимент продукції;
  • швидка доставка у будь-яку точку України;
  • велика кількість незвичних прапорів з написами та рядками з пісень та віршів.