Прапори в Сумах


Національні символи та тематичні прапори у Сумах

Прапори в сучасному суспільному житті відіграють важливу роль в різноманітних галузях. Національними символами прикрашені всі офіційні установи та заклади. На День прапора всюди майорять жовто-блакитні полотна. Військові паради, футбольні матчі, державні свята та визначні події – все це супроводжується урочистим здійманням або розвішуванням відповідних прапорів.

Компанія Друк.укр пропонує жителям Сум широкий вибір прапорної продукції. Ми знаходимось у Дніпрі, але приймаємо замовлення з усієї України.


Як купити прапор через інтернет?


                  •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                •
Прапори футбольні

Для зручності на сайті передбачена функція самостійної калькуляції замовлення. Як це працює? Ви обираєте в каталогах будь-який шаблон прапору і натискаєте на його зображення. Перед вами з’являється вікно замовлення, де ви можете самостійно:

  • встановлювати потрібні розміри, пересуваючи границі на зразку прапора чи вводячи потрібні значення у відповідні поля (висоту та ширину);
  • обирати матеріал, з якого буде пошитий прапор: поліестер, сітка, габардин або атлас;
  • замовляти необхідну кількість копій;
  • визначати місце розташування кишені для держака.

Після того, як всі характеристики будуть внесені, ви побачите підсумкову ціну покупки. Якщо вона вас влаштовує, заповнюйте особисті дані та відправляйте замовлення до компанії. Наш менеджер дуже скоро зв’яжеться з вами для уточнення всіх деталей та підтвердження угоди про співробітництво.

Є можливість виконання замовлення за авторським ескізом (прапор України з нанесенням гербу певного міста, рекламні прапорці компанії, тощо). Тоді вартість обговорюється в індивідуальному порядку і залежить від складності дизайну та величини партії.


Умови оплати та доставки

Оплата готівкою можлива в місті Дніпрі в офісі компанії або при особистій зустрічі з кур’єром. В інших випадках розрахунок здійснюється у безготівковій формі. Після підтвердження замовлення клієнту надсилається рахунок-фактура. Отримавши інформацію про проведення платежу, ми відправляємо товар покупцю.

Доставка здійснюється провідними транспортними компаніями: Новою поштою, Автолюксом, Гюнселом, САТ. Перевізника ви обираєте, заповнюючи відповідне поле у вікні замовлення.

Якщо вам потрібно купити прапор України, міста чи області, держав світу, військову чи футбольну символіку, Друк.укр до ваших послуг. Ми гарантуємо низькі ціни, оперативну доставку та якісний сервіс.

Доставка прапорів "Нова пошта" Суми