Прапори в Харкові


Прапори від Друк.укр у Харкові

Останнім часом все більше помітно повернення прапорів та історичної символіки у життя українців. Національний прапор України майоріє над вулицями міст та прикрашає державні установи.

З кожним днем купувати українське вирішують все більше наших співвітчизників. Але не кожен замислюється над питанням, що означає прапор України і яке його походження. Багато фактів, які нам відомі, можуть викликати сумніви. Але достеменно відомо, що перший прапор, у тому вигляді, у якому ми його знаємо, з’явився у 19 столітті.

Досі виникають суперечки, який порядок розташування смуг на прапорі є вірним. Перевернутий прапор України символізує собою земне життя, уособлене синім кольором і вищу духовність, позначену жовтим. Але найбільш розповсюдженим є варіант тлумачення щодо зображення золотих полів та яскравого синього неба.


Різновиди прапоріві


                  •
Прапори України


                  •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні


                •
Патріотичні прапори

Сьогодні майже кожен бажає мати прапор в своїй оселі. Онлайн маркет Друк.укр пропонує патріотам купити український прапор, знамена козацького війська, прапори футбольних клубів, різноманітних країн світу та українських міст. Наприклад, для мешканців Харкова прапор із зображенням символіки рідного міста стане чудовою прикрасою інтер’єра оселі або робочого місця.

Все більшу популярність серед українців набуває прапор Євросоюзу, купити який також онлайн на сайті. Прагнення нашої держави вступити до об’єднання наймогутніших країн підтримують багато мешканців в усіх містах України.

Чим саме відрізняються прапори один від одного? Варто відмітити декілька відмінностей:

  • розміри прапора;
  • кольори, які використані на полотні;
  • наявність малюнка або напису;
  • символіка, за допомогою якої прапор можна віднести до тієї чи іншої групи.

Дуже гарними є історичні українські прапори, які уособлюють собою процес становлення нашої країни. Військові знамена, прапор УНР, чорно-червоний прапор є своєрідними супутниками етапів розвитку України як самостійної держави.


Де придбати прапори в Харкові?

Наша компанія пропонує клієнтам вигідні умови співпраці. Ви маєте можливість самостійно обрати розмір прапора, який бажаєте придбати, та тканину для його виготовлення. Оформити замовлення можливо на сайті за допомогою зручного інтерфейсу. У місто Харків доставка здійснюється зручною національною компанією-перевізником у вибраний вами час.

Бути патріотом – це модно. Але бути справжнім патріотом – це любити і поважати країну, навчати цьому дітей, розповідаючи історію прапора України, її символів та герба.

Доставка прапорів "Нова пошта" Харків