Прапори в Хмельницькому


Прапори в Хмельницькому

Національний герб та прапор України – символи, що відомі навіть дитині. Яскравий синьо-жовтий стяг майоріє не лише над державними закладами, а й над помешканнями простих українців, що прагнуть виказати своє особливе ставлення до рідної країни.

Разом із компанією Друк.укр якісні та барвисті прапори прикрасять всю країну. В Хмельницькому ви можете отримати їх, скориставшись доставкою однієї з транспортних компаній, а саме: Нової Пошти, САТ, Гюнсел, Автолюкс. Для ще більшої зручності варто скористатися кур’єрською службою.


Знайомимось з прапором Хмельницького


                  •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                 •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Звичайно мешканцям Хмельницького найбільш цікавий прапор їхнього рідного міста. Саме він має доповнювати прапор України – спільний символ для всіх нас. Хоругва Хмельницького буде гармонувати з ним, адже виконана в одній кольоровій гаммі – синьо-жовтій. Прапор, що є головним символом подільського міста, представляє собою квадрат насиченого блакитного кольору в жовтій рамці.

Центральний елемент стягу – яскраве сонце, що символізує саме життя, воно не має початку та кінця. Всередині зірки розташовані перехрещені жовті стріли; одна з них спрямована вниз, дві бокові – на схід та захід.

Кольори прапору – справжні символи України. Синій – знак неба та води – двох найсильніших стихій. Жовтий – колір достатку та сили, це символ стабільності. Тож прапор Хмельницького прийдеться до смаку не лише його мешканцям, а й іншим українцям, бо є справжнім взірцем національного надбання.


Прапор разом із Друк.укр

Наша компанія зробила прапори справою свого життя. Завдяки цьому яскрава державна символіка України замайоріла над багатьма установами, організаціями, помешканнями. Ми виконуємо як поодинокі замовлення, так і оптові.

Задля того, щоб мешканці Хмельницького могли швидко отримати замовлення, ми співпрацюємо з кращими службами доставки. Оформлення замовлення – хвилинна справа. Вже через кілька днів після неї над вашим домом мерехтітиме прапор та герб України, а також символ рідного міста.

Вас напевно зацікавлять прапори інших країн чи областей: можливо ви або ваші друзі чи родичі колись були там. Тоді подібний подарунок стане влучним символічним спогадом.

Приємна новина для футбольних фанів: спортивні прапори також можна виконати на замовлення у Друк.укр та отримати в рідному Хмельницькому. Крім того, в наявності військова символіка України: хоругви батальйонів та спецпідрозділів.

Пам’ятайте, прапор власного міста та України – не лише шматок тканини, це потужний символ, що здатен надихнути українців та поєднати їх!

Доставка прапорів "Нова пошта" Хмельницький