Прапори в Олександрії


Національні символи та різноманітні прапори в Олександрії

Зображення, нанесене на тканину, завжди виглядає більш привабливо, ніж малюнок на папері. Головна особливість – це здатність полотна швидко змінювати форму та красиво майоріти на вітру. Тому державна символіка України найчастіше представлена у вигляді прапорів з різних видів тканин.


Які бувають прапори?


                     •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


                •
Прапори футбольні


Як замовити прапор через Інтернет?

Магазин Друк.укр працює в онлайн-режимі. Зважаючи на дистанційний формат співробітництва, ми створили максимально зручний інтерфейс сайту та спростили процес оформлення замовлення.

Всі шаблонні зразки виробів поділені на тематичні каталоги (прапори світу, України, футбольні, військові, тощо). Кожен розділ має ще декілька підкатегорій.

Обравши необхідне зображення, ви натискаєте на нього та переходите до сторінки замовлення. Тут можна самостійно прорахувати вартість покупки, вказавши технічні параметри (матеріал, розміри, місце розташування кишені для держака).

Вже через 3-5 днів після отримання замовлення ми відправимо покупку обраною вами транспортною компанією. Якщо прапор друкується за нешаблонним ескізом, термін виконання роботи обговорюється в індивідуальному порядку.

З давніх-давен люди шукали спосіб лаконічної передачі якоїсь інформації. Тоді більшість населення була неграмотна, використання слів та написів не мало певного ефекту. А ось різні кольори та прості знаки, розміщені на великих полотнах, сприймалися всіма дуже добре. Одні прапори віщували початок війни, інші – приїзд короля. Деякі символічні позначення зберегли свій зміст і досі, наприклад, білий прапорець свідчить про самовільну капітуляцію.

Всі прапори можна поділити на категорії. Вони бувають:

  • державні (символ суверенітету України – жовто-синій прапор);
  • торгівельні (використовуються на невійськових суднах, які призначені для торгівлі, занесені в спеціальний міжнародний регістр);
  • військові (підіймаються на гарнізонах, у військових частинах, на кораблях військового призначення);
  • прапори розцвічування (як сигнальні у морі або для декоративного оформлення вулиць, площ та великих об’єктів (наприклад, для прикрашання міста на день прапора));
  • корпоративні (належать різним фірмам, є ефективним інструментом маркетингу);
  • спортивні (прапори спортивних клубів, федерацій, змагань, організацій, олімпіад).

В кожній державі є особливі стяги, які не входять до жодної з загальноприйнятих категорій. В нашій країні це козацький прапор, символи окремих українських міст, областей та районів.

Доставка прапорів "Нова пошта" Олександрія