Прапори в Нікополі


Купити прапор в Нікополі разом з Друк.укр

Прапор – не лише відрізок тканини певного розміру, це гучна презентація країни, міста, організації. Зображення на нього ніколи не наноситься випадково, воно має певне значення, іноді складне та незвичне.

Тому прапор Нікополя – великого міста в Дніпровській області, що відоме на всю країну перш за все своєю промисловістю, багато чого нам може розказати. Насправді знаки та символи зустрічаються всюди, деякі з них прості та очевидні, над тлумаченням інших доводиться замислюватись не один день. Так, в центрі нікопольського стягу розташований козак-воїн – вершник, шабля в його руці високо піднята над головою. Це символ одвічної боротьби українського народу, його мужності та прагнення до незалежності та свободи.

Навколо вершника, зверху та знизу по колу, розмістилися восьмипроменеві зірки: по сім з кожної сторони. Одна з них – центральна – золота, в той час як інші срібні. Вони позначають неосяжність та давню історію країни. Все це – державні символи України.

Зважаючи на те, що Нікополь розташований на березі Каховського водосховища – одного з найбільш великих водних об’єктів країни, – це відбилося й на його прапорі. Посередні квадратного стягу є хвилясті смуги, що символізують водну стихію. Вона є уособленням спокою, чистоти, чесності та вірності своєму народові.


Як замовити та отримати прапор в Нікополі?


                 •
Прапори України


                •
Прапори міст України


               •
Прапори військові


                 •
Прапори світу


             •
Прапори футбольні

Відтепер кожен мешканець Нікополя зможе замовити красивий прапор свого міста, щоб прикрасити ним своє помешкання під час національних чи традиційних свят. Компанія Друк.укр виготовить стяг та доставить його в найкоротший термін. Для цього у нас налагоджений процес співпраці з такими службами-перевізниками як Нова Пошта, Гюнсел, Автолюкс, САТ. Вам залишиться лише забрати замовлення в одному з відділень Нікополя або ж скористатися кур’єрською доставкою.

Окрім прапорів міст та областей, до вашої уваги хоругви футбольних клубів, військова символіка України, герби. Для тих, хто захоплюється геральдикою або колекціонує цікавинки, є прапори інших країн світу. Ви самостійно обираєте матеріал майбутнього виробу та місце, де буде передбачена кишенька для держака.

Прапори та інші символи держави (герби, емблеми) можна замовляти оптом. Треба просто вказати на бланку замовлення кількість одиниць виробу та підтвердити інформацію менеджеру.

Повірте, хоругви – це ціла історія, дуже давній національний символ, то ж мати в себе дома прапор України – борг справжнього громадянина.

Доставка прапорів "Нова пошта" Нікополь