Прапори Миколаєва та Миколаївської області


Патріотичні прапори у Миколаєві

Сьогодні навіть маленька дитина знає, чому прапор України жовто-блакитний. Для нас це поєднання золотих пшеничних ланів, що розкинулися під чистим блакитним небом. Адже Україна відома своїми родючими безкрайніми полями. Проте, відомі прапорознавці зазначають, що в історії становлення української державної символіки мав місце релігійний аспект.

Згідно з догматами православного християнства, найбільшою святістю є вогонь і вода, без яких людина не змогла би вижити. Зазвичай вони зображуються жовтим або золотим та блакитним кольорами. Тому деякі вважають, що символізує прапор України ніщо інше, як вогонь і воду, сакральні елементи нашого життя.

Історики дотримуються інших поглядів. Вони впевнені, що національний прапор України, яким ми його знаємо сьогодні, утворився від львівської хоругви. Львів з давніх часів є культурним центром українських земель, тому при утворенні УНР українці обрали для стяга кольори львівського прапору, на якому зображений золотий лев на блакитному тлі.


Де купити прапори у Миколаєві?


                   •
Прапори України


                  •
Прапори футбольні


                      •
Прапори світу


                 •
Прапори військові

Купити український прапор високої якості можна в онлайн маркеті Друк.укр. Ми приймаємо замовлення онлайн цілодобово, тому ви можете звернутися до нас у будь-який зручний час.

На сайті ви знайдете інтуїтивно зрозумілий онлайн каталог, у якому представлені актуальні позиції. Ознайомтесь із асортиментом, щоб обрати та купити український прапор. Ви ладні обрати будь-які параметри для стягу та потрібний матеріал. Наразі ми пропонуємо декілька варіантів: поліестер, сітку, габардин і атлас.

В наявності є прапори міст та країн, козацькі стяги. Також ви можете купити прапор УПА або УНР.


Як замовити індивідуальний прапор у Миколаєві?

Скориставшись послугами онлайн-магазину Друк.укр, ви зможете не тільки купити прапор України чи іншої держави, але і придбати продукцію власного дизайну. Це, наприклад, рекламні прапори або символіка певної організації, яка необхідна для декору приміщення.

Для замовлення потрібно завантажити зображення для майбутнього стягу на наш сайт. Розрахувати вартість можна за допомогою онлайн калькулятора. Після затвердження усіх технічних параметрів ми виготовимо ваше замовлення.

Готову продукцію буде надіслано вам зручним способом, який ви оберете самі. Також доступні різні способи оплати за послуги. Швидка доставка у Миколаєві приємно вас здивує.

Чекаємо на ваше замовлення!

Доставка прапорів "Нова пошта" Миколаєв