Прапор Івано-Франківськ та Івано-Франківської області


Якісні прапори для мешканців Івано-Франківська

Офіційним символом Івано-Франківської області є прямокутний прапор, який складається з трьох вертикальних смуг: білої посередині, яка означає саме місто, та двох синіх по краях, які символізують річки Бистриці, що течуть областю. У центрі прапора зображений герб міста у вигляді блакитного щита. Над ним красується жовта корона, символізуючи міську стіну. На щиті намальована біла фортеця з трьома вежами та золотими воротами, у яких стоїть Святий Миколай і тримає меч та щит у руках. З давніх-давен він вважається покровителем Івано-Франківська. День прапора у цьому дивовижному патріотичному місті щорічно відзначається з великою пошаною.


Як у Івано-Франківську придбати прапори?


                    •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                   •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Наш прапор є символом волі та незалежності, він наслідує історичну традицію, майорить над новою українською нацією сьогодні.

На сайті Друк.укр ви можете легко придбати надзвичайно популярні атрибути сьогодення – національний прапор нашої держави, міст та інших країн світу, військові, футбольні, тощо.

Оформлюючи замовлення, вам необхідно вказати:

  • потрібні розміри полотнища;
  • тип тканини;
  • частину, у якій прапор буде кріпитися до держака;
  • свої контактні дані;
  • варіант оплати;
  • зручний спосіб доставки.


Особливий підхід до покупців від Друк.укр

Компанія територіально знаходиться у центрі країни – славному місті Дніпрі. Однак, ми розуміємо, що такий товар, як прапори та атрибутика до них, необхідні у кожному населеному пункті нашої країни.

Тому ми пропонуємо для мешканців Івано-Франківська широкий вибір моделей, на яких зазначена народна символіка України та інші тематичні символи. Це офіційні прапори, які супроводжують політичні збори, національні свята, мітинги, а також рекламно-сувенірні, які використовуються на спортивних змаганнях, під час маркетингових акцій, підкреслюють корпоративний дух компаній.

Якщо вам потрібен індивідуальній ескіз прапора – наші дизайнери залюбки нададуть кваліфіковану консультацію та допоможуть втілити ідеї у життя. Розроблять оптимальний формат та нанесуть необхідне зображення (українські національні символи, логотип компанії, тощо) на прапорову тканину, запропонують якісні люверси та армуючий матеріал для виробу в місці кріплення до флагштока.

Залишивши своє замовлення на сайті, вам не доведеться довго чекати. В обласний центр Прикарпаття необхідна продукція буде доставлена через декілька днів, зручною для вас транспортною компанією.

Доставка прапорів "Нова пошта" Івано-Франківськ