Прапори у Житомирі


Де купити державний прапор у Житомирі?

Сьогодні надзвичайно популярним є прикрашання приміщень патріотичними атрибутами з національною символікою держави. На сайті Друк.укр мешканцям Житомира запропоновані різні моделі вітчизняної продукції. Це прапори світу, національний прапор України, міст, стяги областей та районів, військові, футбольні та прапори розцвічування.


Символи України у Житомирі


                   •
Прапори України


                  •
Прапори областей


                   •
Прапори військові


                 •
Патріотичні прапори


                   •
Прапори України


                •
Прапори футбольні

Державна символіка України представлена гербом, гімном та прапором. Це зовнішня атрибутика, яка символами та кольорами позначає ідею та традиції могутньої держави.

Щодо кольорів національного прапора ходять різні міфи. Суперечка виникає у розташуванні синього та жовтого кольорів. Нібито Михайло Грушевський прийняв прапор Української Народної Республіки у синьо-жовтих кольорах. Жовту-блакитну основу мав перевернутий прапор України, який змінив гетьман Павлом Скоропадський за часів Української Держави.

На нашому сайті мешканці Житомира можуть купити український прапор та інші види різноманітних офіційних, рекламних, корпоративних виробів. Компанія презентує прапори з цитатами, уривками із гімну України, патріотичними віршами, зображеннями, різними написами та слоганами:

  • «Слава Україні!»;
  • «Вільна країна!»;
  • «Україна понад усе!» та інші.


Яку тканину обрати для прапора?

Такі народні символи України, як прапори, компанія Друк.укр виготовляє з різних тканин: поліестеру, атласу, габардину та прапорної сітки.

Вуличні прапори, представлені на нашому сайті, мають тривалий строк служби. Вони виконані з прапорної сітки, призначені для тривалого перебування ззовні при різних погодних умовах, вільно розвіваються на повітрі та не вигорають на сонці.

Вироби з поліестеру відрізняються низькою вартістю та чудово підійдуть для тимчасового використання. Дуже часто їх замовляють футбольні фанати.

Атлас та габардин застосовують для друку різноманітних зображень та написів. Вони мають солідний вигляд, та прикрашають собою приміщення та кабінети офіційних установ і закладів.

Якщо у вас є бажання створити індивідуальний ескіз прапору з прикрашанням полотнища (національні символи, герб міста, рекламні салогани, маркетингові тексти), телефонуйте менеджерам компанії.

Ми залюбки виконаємо замовлення та у найкоротший час надішлемо його до вашого населеного пункту. Компанію-перевізника ви обираєте самостійно на сайті, керуючись тільки своїм смаком.

Доставка прапорів "Нова пошта" Житомир