Патріотичні прапори України

«Патріотичні прапори», знайдено 101 пропозиція

Завантажити ще

Ексклюзивні патріотичні прапори

Всім відомі сучасні канони, які визначають двокольорове забарвлення національного прапору, як уособлення ясного синього неба та безмежних золотих пшеничних полів. Також здавна жовтий колір вважався символом Бога та уособлював вищу духовність. Синє забарвлення верхньої частини полотна, з якого шиють всі патріотичні прапори України, таїть у собі вільний вибір, волевиявлення і все земне. Синій колір ще можна трактувати як символ води, а жовтий – вогню.

Дивлячись на державну символіку, багато людей бачать відображення найбільшого багатства нашої країни – яскраве та безкрає блакитне небо, що підіймається над золотавою пишною нивою.

Різноманітний вибір на Друк.укр

Інтернет-магазин Друк.укр пропонує купити українські патріотичні прапори виготовленні за індивідуальними параметрами. Ви в змозі обрати:

  • розмір полотна;
  • тканину, яка більш актуальна для того чи іншого випадку;
  • бажане зображення.

Зверніть увагу і на розташування кишені для держака, яке ви також можете обрати самостійно.

Прапор не обов’язково потрібно прикрашати гербом, але, якщо його використання бажане, то можна також обрати розташування, розмір та тип зображення знаку. Представлені в каталозі фото патріотичних прапорів України наглядно демонструють різні варіанти.

Малюнки наносяться на тканину за допомогою сучасного високотехнологічного обладнання з використанням водостійких яскравих фарб. При бажанні можна замовити ексклюзивний продукт – прапор України з власним патріотичним малюнком чи іншою символікою (калина, верба та інші).

Доставка

Ми гарантуємо високу якість виробів та пропонуємо самостійно обирати компанію з доставки. Готові вироби пакують у міцний матеріал, щоб зберегти гарний вигляд та цілісність полотна. Тож ви, не хвилюючись, можете купити патріотичні прапори України в якості подарунку друзям.

Звичайно, можна пошити виріб з різнокольорових полотен самостійно. Але, якщо ж ви все-таки вирішили патріотичні прапори купити, Київ, Дніпро, Харків, Львів та всі інші міста України, в яких живуть справжні патріоти, можуть розраховувати на наші послуги.