Прапори збройних сил України

«Прапори військові», знайдено 511 пропозицій

Завантажити ще

Українські військові прапори

Нажаль історія України насичена подіями, до яких призвела постійна боротьба народу за свободу, гідність та честь. Але всі вони загартовували та робили нас ще більш сильними та сміливими. Представлені на сайті військові прапори належать до своєрідної символіки незламності та єдності народу проти ворогів нашої рідної неньки.

В каталозі можна знайти найрізноманітніші позиції. Окрім прапорів Міністерства оборони, в розділі представлені стяги десантних та сухопутних військ, військово-морського флоту, окремих бригад та підрозділів спецпризначення.

Важливе значення військового прапора

Усі військові прапори України являють собою один із основних важливих елементів символіки військових угрупувань або навчальних закладів. Не існує двох однакових стягів, бо кожний має своє значення. Всі елементи, розташовані на полотнищі, вибрані не випадково та мають певний зміст.

Абревіатура чи специфічний малюнок може уособлювати значну подію з історії нашої країни чи вказувати на рід військ. Наприклад, на прапорі 74 розвідувального батальйону зображено власний герб угрупування та тризуб. Окрім офіційних є і, так звані, народні прапори. Яскравим прикладом є позиція для воєнної розвідки України, де зображено чорний силует летючої миші, схожий на символ герою коміксів – Бетмена.

Особливості вибору прапора на Друк.укр

Пропонуємо військові прапори України купити або вибравши з запропонованого списку позицій, або замовивши індивідуальний пошив. Окрім розміру та малюнку, ви можете обирати тип тканини з чотирьох можливих варіантів:

  • поліестер;
  • сітка (115 г/кв. м);
  • атлас;
  • габардин.

Найбільш міцними та довговічними є прапори з габардину або сітки. Їх рекомендуємо купувати для розміщення на вулиці. Для використання вдома чи офісі можна вибрати варіанти з поліестеру чи атласу.

Можлива відправка товару в будь-яке місто України та оплата при отриманні. З нетерпінням чекаємо на ваші замовлення. Давайте прославляти наших сміливих захисників разом!