Прапори країн світу

«Прапори світу», знайдено 316 пропозицій

Завантажити ще

Національні прапори країн світу

Офіційно прийняті державні прапори країн світу є символом державного суверенітету. Найчастіше на них зображено герб країни або інша емблема влади. Деякі держави мають більше одного прапора. Зазвичай це пов’язано з історією країни. Наприклад, коли вона складається з декількох самостійних державних угруповань.

Розглядаючи прапори всіх країн світу, можна виділити США, де кожний штат має власний прапор, Швейцарію з окремими стягами кожного кантону (округу) та інші держави. Зазвичай прапори вивішують у дні національних свят.

Прапори світу з назвами і фото

Жоден прапор не має випадкових або зайвих елементів на полотнищі. В каталозі нашої компанії представлені прапори країн світу з назвами, тож, навіть якщо ви не знаєте, як виглядає стяг тієї чи іншої держави, не заплутаєтесь. Щоб побачити назву держави, треба навести курсор на фото будь-якої позиції.

На фото прапорів світу видно, що багато держав використовують різнокольорове полотно зі смугами, гербами або розділене на геометричні фігури. Всі ці деталі покликані розповісти нащадкам про події, які стали вирішальними у набутті країною суверенності, перемоги у війнах або об’єднанні територій.

Як затверджуються прапори світу?

Обов’язковим для кожного є наявність на полотні державної символіки.

Представлені фото прапорів країн світу демонструють офіційно визначені стяги. Герб зазвичай розміщується або по центру, або у верхньому кутку. При встановленні державного прапора визначають всі деталі: розміри, кольорову гамму, емблеми.

Прапори всього світу були сформовані одним з двох способів. Перший передбачає вивчення історичних легенд та літописів, геральдики національних правителів та територій. Другий спосіб не включає використання символів та геральдики, яка раніше згадувалась, а спирається на сучасне економічне, політичне та соціальне положення держави.

Як замовити прапори держав світу?

Для замовлення будь-якого прапору можна скористатись анкетою на сторінці обраної позиції або зробити «швидке замовлення». Для першого необхідно здійснити вибір параметрів виробу (матеріал, розмір полотна, розташування кишені та інше), другий потребує від вас лише надання контактної інформації. Наші менеджери оперативно оброблять замовлення і зв’яжуться з вами.