Прапор розцвічування

«Прапор розцвічування», знайдено 24 пропозиції

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Різнокольорові прапори розцвічування

Яскраве різнокольорове полотно, яке використовують для сигналізування на морі – це і є прапор розцвічування. Перший збірник подібних виробів був виданий у Великобританії в 1653 році. Значення кожного прапору залежало від його типу, місця, де він буде піднятий, комбінації вітрил або пострілів з гармат.

Сьогодні купити прапор розцвічування може будь-хто, тоді як раніше це була прерогатива лише військових. Згодом їх також почали використовувати торгові судна. Існував навіть офіційний кодекс сигналів для торгівельного флоту, який включав 10 цифрових, 2 спеціальних прапора та 5 допоміжних вимпелів.

Особливості використання

Прапор розцвічування (фото сучасних, міжнародних полотен представлені у даному розділі) може символізувати як одне слово, так і цілі речення. Сучасна міжнародна система включає 18 прапорів, які розшифровуються також і на кирилиці та розділені на певні розділи:

  • однобуквені;
  • двобуквені;
  • чотирибуквені;
  • медичні та інші.

Для передачі повідомлення певна група прапорів підіймається на фалі і не спускається допоки не буде отримано відповідний сигнал – піднятий до половини вимпел у відповідь. Коли інша сторона сигнал розшифрує, цей вимпел підіймається до потрібного рівня.

В нашому каталозі представлені буквені сигнальні прапори. Кожному з них відповідає певна назва і букви латинського алфавіту та кирилиці.

Переваги замовлення на Друк.укр

Як і прапори України, купити сигнальні полотна можна з індивідуальними параметрами. Кожен покупець може самостійно обирати розмір та кількість екземплярів, тканину для друку сигнального зображення та наявність й розташування кишені для держака.

Також ми пропонуємо придбати різноманітні прапори України (обласні, державні та прапори міст), полотна з символікою інших держав світу або замовити індивідуальне виготовлення персонального стягу. Гарантуємо оперативну обробку замовлень та швидке виготовлення прапорів з будь-якими параметрами. Спосіб оплати та доставки ви обираєте самостійно.