Прапори корпоративні фірмові


Прапори від компанії Друк.укр

Виготовлення прапорів в найкоротші терміни ідеальної якості і відповідно всіма параметрами з доставка по Україні пропонує Вам компанія - Друк. Корпоративні прапори вимагають собі дуже прискіпливого ставлення оскільки не якісна рекламна продукція може зіпсувати ставлення до іміджу підприємства. Звертаючись до нас ви отримаєте грамотну консультацію і виконання якісно зроблений замовлення фірмового прапора.Наше виробництво це професійні дизайнери плюс сучасне друкарське обладнання сучасне швейне виробництво і все це в комплексі дозволяє випустити яскраві, барвисті, цікаві та якісні прапори. Прапори з вашої фірмовою символікою підкреслять статус і імідж Вашої організації.


Друк прапорів за розумною ціною від компанії Друк.укр

Як і з яких параметрів складається ціна на прапор? виготовляючи прапорперші з чим стикається замовник це дизайн. Дизайн прапора першочергове завдання і упустивши важливі моменти компонування можна програти в візуалізації свого фірмового стилю - заощадити на дизайні можна але вкрай не бажано.

Другий важливий фактор в ціноутворенні прапорів - це матеріал з якого виготовлений прапор. Прапори бувають різні:

Усередині інтер'єрні прапори для них як правило використовують Атла. Атласна тканина для прапорів має дуже великий розкид за ціною і якістю ми надаємо цей вибір зробити нашим клієнтам - або ціна або якість.

Вуличні прапори - прапори призначені для експлуатації в суворих умовах.На вуличні прапори впливає вітер, дощ, сніг і мороз. Прапори призначені для вуличної експлуатації не повинен істрепиваются швидко линяти і обривається під сильними поривами вітру. Прапори для вулиць виготовляються з прапорній сітки. Флажная сітка це спеціальний матеріал який відповідає всім вимогам даної продукції. Але і флажная сітка буває різної якості. Ми використовуємо тканину тільки європейського виробництва і тому наша прапори для вулиць найвищої якості.


Прапори з горизонтальною компонуванням найбільш поширені і користуються найбільшим попитом. Горизонтальні прапори відрізняються за розмірами і типом кріплення.

Стандартні розміри горизонтальних прапорів: 1,50 х 1,00 м / 1,40 х 0,90 м. / 1,80 х 1,20 м. / 2,20 х 1,50 м.

Кріплення прапорів буває запас (кишеню) стандартного діаметра, а також кріплення на карабіни і люверсах.

Вертикальні корпоративні прапори як правило використовують на вулиці. Для виготовлення вертикальних прапорів ми застосовуємо Флажная сітку з односторонньою або двосторонньою печаткою. Обов'язково при пошитті прапора використовувати кіперному стрічку посилює край прапора.


Віндер прапори мають різні конструкції які об'єднані в одну групу мобільних прапорів.

Останнім часом прапори парус набирають все більше і більше популярності. Такі прапори найчастіше використовують для проведення спортивних змагань а також проведення інших масових заходів як на вулиці так і в інтер'єрі. Рекламні прапори Віндер мають різні розміри і конструкції як правило комплектуються сумкою з тканини.


Ексклюзивні прапори з вишивкою для кабінетів та залів. Флаги преміум класу як правило витягують з велюрових тканей і атласу.

Велюрові флаги обогащаются вишивкою золотими нитями і бахромой. Так само дуже часто застосовуються кутаси (кисти на шнурах), які придають торжество і благородство знамені. Обрамлення знамен бахромой рекомендується для торгуючих виробників флагов преміум класу.


Настільні прапорці обов'язкова атрибутика в офісах виставках.

Всі компанії мають свій власний торговий знак або логотип його візуалізація обов'язкова і для цього прекрасно підходять маленькі настільні прапорці. Також маленькі прапорці часто використовують на корпоративних заходах.

Прапорці на паличках використовують як роздатковий матеріал під час проведення всіляких акцій і ювілеїв фірм.

Ми виготовляємо нестандартні прапори під замовлення.

Для нас немає обмежень за кольором і розміром прапору. Наш багатий досвід дозволяє зробити прапор будь-якого розміру і закріпити його на будь-яку конструкцію. Прапори нашого виробництва прикрашали фасади будівель величезних розмірів. Прапори для стадіонів - на футбольні матчі для команд і фан сектора.

Пишіть, телефонуйте, замовляйте.

Завантаження Ваших зображень для друку прапорів...

Мобільний: +380 (67) 276-41-81
Viber : +38 (067) 276-41-81
Telegram : +38 (067) 276-41-81
Skype: kseniya-maximum

E-mail: ks@make.ua