Прапори горизонтальні

Щоб полотно гарно майоріло та було прикрашене рівним зображенням рекомендується виготовлення прапорів з оптимальним співвідношенням сторін, наприклад, 1:2, 2:3 або 3:5. У нас можна купити горизонтальний прапор як стандартних (1,50х1 м / 1,40х0,90 м / 1,80х1,20 м / 2,20х1,50 м), так і нестандартних розмірів. Остаточний формат завжди узгоджується перед замовленням.

У залежності від обраного розміру прапора розраховується й оптимальна висота флагштоку. Радимо замовити прапор з логотипом, використовуючи загальноприйняті формати. Це підвищить безпеку та довготривалість використання символіки.

Окрім традиційного кріплення на флагштоку з використанням спеціальної кишені, доступні горизонтальні прапори на люверсах або карабінах. Вибір варіанту залежить від розміру та призначення атрибутики. Так, великий прапор Євросоюзу купити можна з кишенею, а ось зображення гербу Запоріжжя задля оздоблення кабінету може бути й на люверсах.


Розмірні відмінності та способи кріплення

Серед усіх різновидів прапорів горизонтальні мають найбільший попит. Традиційний формат підходить для корпоративної та рекламної атрибутики, символів держави чи міста, а також як агітаційний інструмент. Прапори горизонтальні замовити можна певних розмірів і з різними засобами кріплення.


Прапори корпоративні горизонтальні


Де використовуються?


Приклади прапорів


Найчастіше використовують горизонтальні прапори з національною символікою. Пропонуємо кольорові полотна із друком офіційно прийнятого державного зображення або герба міста. Наприклад, радимо прапор Києва купити саме у горизонтальному форматі. Тоді зображення київського покровителя Архангела Михайла з мечем, що палає, і щитом у руках буде повнорозмірне та правильно розташується на тканині.

Окрім символіки рідної країни, із задоволенням надрукуємо на тканині прапори інших держав:

  • США та інших країн Північної Америки;
  • Великобританії, у тому числі знамена частин Британії: Англії, Шотландії тощо;
  • Італії;
  • Канади;
  • Німеччини;
  • Польщі;
  • Франції тощо.

На горизонтальному прапорі може бути зображено не тільки герб певної країни чи міста, наприклад, Львова. Не меншим попитом серед атрибутики користуються стяги історичних областей (Волині, Галичини, Гуцульщини, Полісся тощо).

У виробництві використовуємо найкращі тканини європейського рівня якості, яскраві та стійкі фарби, надійне друкарське обладнання. Доставляємо по всій країні швидко та без пошкоджень. Звертайтесь!

Пишіть, телефонуйте, замовляйте.

Завантаження Ваших зображень для друку прапорів...

Мобільний: +380 (67) 276-41-81
Viber : +38 (067) 276-41-81
Telegram : +38 (067) 276-41-81
Skype: kseniya-maximum

E-mail: ks@make.ua