Прапори нестандартні


Нестандартні прапори на замовлення

Прапор – це втілення позиції, прагнення та цілей будь-якої організації. Це не просто емблема, а справжній девіз! Більшість стандартних стягів досить тривіальні й нецікаві. Однак для вас ми виготовимо сучасний нестандартний прапор на замовлення, який матиме незабутній оригінальний стиль. Доступні майже будь-які розміри, форми та забарвлення.


Варіанти нестандартних зображень


Національна та корпоративна символіка – це традиційний вибір для декорування прапору. Але сучасне обладнання, різноманіття матеріалів та кольорів фарби для друку дозволяє бути сміливішим та креативнішим. Надаємо можливість замовити прапор з логотипом фірми, торгової марки чи власного бренду. Дизайн та параметри виробу не обмежені.

Серед нестандартних зображень, популярність яких росте з кожним днем, можна виділити малюнки та герби, пов’язані з історією України, стяги військової тематики та різноманітні рекламні малюнки. У нас ви можете замовити прапор із:

 • логотипом;
 • гаслом промо-акції;
 • торговим знаком;
 • девізом спортивної команди;
 • корпоративною символікою тощо.

Для будь-якого з варіантів оформлення підберемо оптимальний розмір і спосіб кріплення. Бажаєте зробити квадратний прапор? Прагнете змінити кольори в загальноприйнятому національному візерунку? А може задумали провести яскравий масовий флешмоб у громадському місці з метою привернути увагу до нового продукту? З нами можна виготовити прапор під замовлення за будь-яким дизайном без зайвих перешкод!


Переваги нестандартних прапорів від «Друк.укр»

Нестандартні рішення самі по собі – це вже виклик суспільству, вихід за рамки прийнятих норм та найкращий спосіб виділитися серед конкурентів. Наша ж команда пропонує зробити цей крок з розумним підходом до діла. У нас ви можете замовити прапор із символікою фірми дешево, але, безсумнівно, високої якості. Серед інших переваг нестандартної фірмової продукції:

 • підбір оптимального співвідношення сторін;
 • розрахунок найкращого розміру флагштоку чи іншого виду кріплення;
 • великий вибір кольорів фарб для друку;
 • міцні та показні тканини;
 • можливість використання власного макета;
 • різноманіття форм.

Виготовимо в найкоротші строки рекламний або корпоративний прапор із логотипом одно-, двостороннього типу чи із наскрізним друком. Запропонована послуга дозволить вашій компанії створити власну корпоративну символіку або якісний та дієвий рекламний атрибут, який значно підвищить статус організації, покращить імідж бренду та його впізнаваність.

Прапори і футбол

Прапор на футбольні трибуни

Прапор для винесення на футбольне поле

Прапор 12 х 18 метрів - день міста Дніпро

Прапор на стадіоні і на фасаді будівлі

Прапор на підтримку командиДнепр

Прапори на фасадах будівель

Прапор на повітряній кулі

Пишіть, телефонуйте, замовляйте.

Завантаження Ваших зображень для друку прапорів...

Мобільний: +380 (67) 276-41-81
Viber : +38 (067) 276-41-81
Telegram : +38 (067) 276-41-81
Skype: kseniya-maximum

E-mail: ks@make.ua