Прапори кабінетні преміум з вишивкою


Прапори кабінетні преміум з вишивкою

Сьогодні неабияку популярність здобули гаптовані знамена. При цьому є попит не тільки на вишитий прапор України, а й на кабінетну символіку, оздоблену рекламними та корпоративними лого. У будь-якому випадку барвистий прапор із розкішним декором виглядає урочисто, тож значно підвищує статус та покращує імідж компанії. Естетичні вимоги до такої атрибутики значно вищі, ніж до стандартних аналогів. Тому пропонуємо купити прапор з вишивкою на дорогій тканині. Оформлення преміум рівня, висока якість матеріалу та витонченість візерунків гарантовані. Наші вироби стануть відмінним корпоративним подарунком або стильною окрасою кабінету керівника у Києві, незмінно викликаючи захоплення клієнтів.


Різновиди та особливості кабінетних прапорів

Така символіка повинна відповідати двом обов’язковим критеріям: показність та міцність. Умовно всі варіанти можна розділити на два типи:

  • знамена;
  • прапори.

Перші зазвичай виготовляють з важких тканин великої щільності, більш розкішних матеріалів. Наприклад, з мокрого шовку або блискучого атласу. Краї полотна знамен не рідко прикрашені бахромою та великими китицями. Рекомендуємо замовити вишитий прапор такого дизайну задля урочистих зустрічей.

Друга категорія «повсякденна», тож легша та тонша за знамена. Для виготовлення звичайних прапорів використовують матовий сатен, габардин, поліоксфорд чи велюр-деко. Ці прапори з вишивкою безсумнівно прикрасять офіси, конференц-аудиторії або актові зали.


Тематика зображень

У «Друк.укр» вишиті прапори замовити можна будь-яких розмірів та призначення. Серед найбільш поширених тематичних категорій виділяють полотна з:

  • державною символікою;
  • корпоративним лого;
  • зображенням логотипу ТМ;
  • військовою символікою;
  • зображеннями громадських організацій чи політичних партій.

Традиційно кабінетний прапор кріпиться на стандартний флагшток. Залежно від діаметра жердини розраховується розмір спеціальної кишені. Загальні параметри виробу обговорюються перед оформленням замовлення.

Замовивши прапор на замовлення в Україні в «Друк.укр», ви завжди матимете стильну та урочисту прикрасу для кабінету з унікальним декором у вигляді вишивки. До того ж наявність в організації власного кабінетного прапора з корпоративною символікою свідчить про високий статус та фундаментальність компанії. Вишуканий засіб декорування також зміцнює корпоративний дух та налаштовує на плідну роботу весь колектив.


Кабінетні прапори друковані

Пишіть, телефонуйте, замовляйте.

Завантаження Ваших зображень для друку прапорів...

Мобільний: +380 (67) 276-41-81
Viber : +38 (067) 276-41-81
Telegram : +38 (067) 276-41-81
Skype: kseniya-maximum

E-mail: ks@make.ua