Настільний прапори і маленькі прапорці


Настільні прапорці

Мініатюрні прапорці настільні на замовлення у Києві дуже популярні сьогодні не тільки серед чиновників. Продукція досить поширена й серед комерційних організацій. Невеличкі знамена оздоблюють корпоративною символікою, рекламною та контактною інформацією. Такі фірмові прапорці – ідеальний засіб привернути увагу до бренду та нової продукції.


Варіації настільних прапорців

Модельний ряд стягів для столу умовно можна розділити на групи за призначенням, розміром, формою та способом встановлення. Сьогодні настільний прапорець купити можна в одному з трьох варіантів виконання:

  • одномісний;
  • двомісний;
  • тримісний.

Мініатюрний флагшток і підставка виготовляють із різних матеріалів – сталі, деревини, пластика. Правильно обравши модель, можна виграшно підкреслити статус компанії та навіть покращити її імідж.

Корпоративний прапор на замовлення у Києві гідно прикрасить кабінет чи приймальню керівника як громадської так і комерційної організації. Доречним маленькі стяги будуть і в залі переговорів, і в офісі, на ресепшні міжнародного готелю або державної установи.

Для виготовлення настільної продукції використовують спеціальну тканину та виконують кольоровий друк. Це дозволяє легко та чітко нанести на матеріал будь-який малюнок, точно передавши корпоративні кольори.


Місця та способи використання

Варіанти використання настільних прапорців досить різноманітні. По-перше, така продукція є обов’язковим атрибутом проведення нарад органів виконавчої влади, конференцій, міжнародних зустрічей глав держав чи їхніх представників і переговорів ділових партнерів.

По-друге, ви можете замовити настільні прапорці з логотипом як рекламну атрибутику на певних заходах:

  • виставках;
  • ярмарках;
  • масових спортивних, розважальних та політичних заходах;
  • промо-акціях;
  • відкриттях громадських закладів.

Під час проведення заходів на честь всеукраїнських свят подарований рекламний прапорець невеликого розміру підніме настрій потенційному клієнту та підвищить рівень довіри до вашого бренду.

Пропонуємо купити настільний прапор Євросоюзу, України, рідного міста, а також настільні стяги з корпоративною символікою, логотипом бренду та будь-якою іншою рекламною інформацію недорого. У «Друк.укр» гарантована висока якість, яскраві фарби, точність передачі кольорів на чіткість зображень. Доставляємо по всій країні.