Прапори повітряні сили Збройних сил України

«Повітряні сили», знайдено 24 пропозиції

Завантажити ще
  • 1
  • 1

Прапор повітряних сил України

Велике прямокутне полотнище блакитного кольору з яскравим малиновим хрестом та золотавими крилами – цей прапор неможливо не помітити. Прапори повітряних сил України прикрашають наші оселі, вулиці та будівлі під час великих національних свят.

Ці золоті крила є символом сили повітряної частини нашої армії. Літаки та гвинтокрили Збройних сил держави злітають у небо, як вільні птахи, які не мають меж для польоту. Прапор має стандартні розміри та співвідношення сторін 2:3. Зображення емблеми займає собою 4/5 висоти полотнища.

Прапори повітряних сил і їх види

Багато українців замислюються над тим, де придбати прапор для особистого користування. У онлайн-магазині Друк.укр. зібрані прапори всіх повітряних сил світу, державні символи, прапори міст та областей, полотнища з футбольною та олімпійською символікою. Ви можете замовити зручний для вас розмір полотна:

  • · маленький, для розміщення на столі або в автомобілі;
  • · великий прапор для прикрашання оселі;
  • ·міцний великий стяг для розміщення на будівлях чи використання під час параду.

Бойовий прапор повітряних сил України можна замовити з декількох видів тканини. Найбільш розповсюдженою є сітка. Це міцний та стійкий до погодних умов матеріал, який витримає дощ та вітер. Для використовування в оселях найчастіше замовляють прапори з атласу або габардину: вони мають приємний вигляд. Але все ж найбільш розповсюдженими є прапори з поліестеру, вони універсальні та можуть застосовуватися за будь- яких умов.

Обрати потрібний виріб допоможуть фото прапорів повітряних військ світу, які розміщені у нашому каталозі. Також ви можете купити прапор вашої області або міста, який стане справжньою прикрасою кімнати у звичайні дні та буде супроводжувати вас на святі.

Прапор військово-повітряних військ світу та інших збройних частин армії України допоможе підтримати військових та стане символом волі країни до незалежності. Зовнішній вигляд цього полотнища був затверджений указом президента ще у 2006 році та й досі залишається незмінним.