Прапори високомобільні Десантно-штурмові війська України

«Десантно-штурмові», знайдено 51 пропозиція

Завантажити ще
  • 1
  • 2

Прапори десантних військ від онлайн-маркету Друк.укр

Десант – це гордість будь-якої країни, про що свідчать прапори десантних військ. Хіба може хтось ще похвалитися такою фізичною підготовкою, відвагою та готовністю діяти будь-якої миті?

Якщо звернутися до історії створення десанту, то можна побачити, що своїм корінням вона сягає давніх часів. Ще Леонардо да Вінчі шукав спосіб, який допоможе людині наблизитися до птахів та пересуватися небом. У XVI сторіччі він намалював ескіз парашуту, який згодом дуже допоміг іншим винахідникам.

Один з президентів США, Бенджамін Франклін, також виношував думку про створення десантних військ. Тоді, наприкінці XVIII сторіччя, такі військові підрозділи були вкрай необхідні, адже йшла Перша світова.

Першу в світі успішну операцію по висадці авіаційного десанту здійснила Велика Британія в 1923 році. Після цього інші країни почали створювати свої повітряні війська. Звичайно, з’явились і прапори повітряно-десантних військ.

Зазвичай на стягах десанту зображені одні й ті самі символи – парашут і крила. Проте, все одно вони різняться кольоровою гамою, різноманітними деталями. Фото прапорів десантних військ світу неважко знайти в інтернеті та переконатися у цьому.

Серед усіх стягів дуже вирізняється прапор українських високомобільних десантних військ – окрім традиційних символів на ньому зображені мечі.

Як зробити замовлення?

Придбати продукцію від онлайн-маркету Друк.укр дуже просто. У каталозі ви можете переглянути фото прапорів десантних військ, які є в наявності. Визначившись із замовленням, оберіть параметри прапору та матеріал, з якого він буде виготовлений. Якщо ви плануєте використовувати держак, зазначте, з якого боку має бути кишеня для нього.

Купити прапори повітряно-десантних військ можна не виходячи з дому. Наш магазин здійснює доставку в усі регіони країни – посилку буде надіслано Новою поштою або іншою службою доставки.

Індивідуальне замовлення

Придбати в інтернет-магазині Друк.укр можна не лише прапори повітряно-десантних військ світу. Ми виконуємо замовлення за індивідуальним дизайном. Для цього треба лише завантажити зображення для майбутнього прапору на наш сайт. Подробиці з’ясує менеджер у телефонному режимі.

Чекаємо на вас!