Прапори Військово-Морські Сили Збройних Сил України

«Військово-морські», знайдено 53 пропозиції

Завантажити ще
  • 1
  • 2

Військово-морські прапори

Прапори військово-морських сил України відрізняють наші кораблі від суден інших держав. Андріївський хрест доповнює український державний прапор у верхньому кутку та білий колір полотнища. Цей прапор неможливо переплутати або не впізнати. Побачивши його на щоглі військового корабля, будь-хто зрозуміє, до якої держави він належить.

Сучасні прапори військово-морських сил відрізняються від тих, що були знайомі нам до цього. У давні часи використовувалися козацькі хоругви, які прикрашали човни славних воїнів війська запорізького. З плином часу змінювались і стяги. Військово-морські прапори були різного кольору та несли на собі різноманітні символи. Той вигляд, який добре знайомий нам сьогодні, був затверджений у 2006 році.

Де можна придбати прапори?

Багато наших співвітчизників бажають придбати прапори повітряних сил, прапори військово-морських сил світу, державні або прапори міст та областей. Інтернет-магазин Друк.укр пропонує обрати будь-який потрібний прапор для особистого користування та придбати його онлайн. Асортимент магазину дуже великий. Ми можемо запропонувати покупцям:

  • прапор України;
  • військові історичні та сучасні прапори;
  • полотнища з символікою міст;
  • футбольні та олімпійські прапори;
  • прапори розцвічування.

Військові сили нашої держави лише починають свій розвиток. З кожним днем їхня міць та сила зростає та розквітає. Підтримати армію та хлопців, які захищають нашу державу з боку моря та стоять на варті спокою можна багатьма способами. Купити військово-морські прапори – це спосіб віддати шану тим, хто не шкодує свого життя заради спокою України.

Розповідаючи дітям про історію розвитку нашої держави та про символіку, не варто забувати і про військове минуле. Фото прапорів військово-морських сил світу допоможуть проілюструвати відмінності різних полотнищ та наочно пояснити, як виник той чи інший символ та яке він має значення.

Друк.укр здійснює доставку товару по всій Україні за допомогою національних транспортних компаній. Після того, як ви зробили замовлення, ви отримаєте товар через декілька днів.

Бути патріотом – це дуже важливо для підтримання національної ідеї нашої держави та виховання наступного покоління.