Прапори у Слов'янську


Прапори у Слов'янську від Друк.укр

Здавна прапори були пов’язані з військовою історією держави. Звичай виступати в похід під державними знаменами поширився по всій країні. На полотнищах з ткані зображували різні символи держави:

  • полоси;
  • хрести;
  • зірки;
  • тварин та птахів;
  • різні геометричні фігури.

В усі часи по всій землі ці символи та знаки допомагали людям спілкуватись між собою та показувати, до якого народу або племені вони належать. Ретельно вивчивши всі прапори держав, можна побачити, що вони розповідають про долю народу і шлях країни до вільного майбутнього. Сьогодні прапор символізує у першу чергу незалежність держави. Недарма першою урочистою церемонією після проголошення незалежності нової країни є підйом державного стяга.


Як використовують прапори всіх країн?

Окрім визначення, до якої країни належить народ, прапори символізують національну честь. У часи битв воїни завжди носили державні знамена в перших рядах війська. Бути тією людиною, що несе стяг, було дуже престижно та почесно. Прапори світу також використовують тоді, коли дають присягу на вірність своїй країні.

Найкращі воїни прагнули завоювати ворожі знамена, а якщо вороги захоплювали їх стяг, то ганьба лягала на все військо. Сьогодні державний прапор продовжує символізувати гідність народу, тому його образа порівнюється з образою всієї нації. Справжні патріоти купують цей символ щоб продемонструвати свою прихильність рідній країні та її народу.


               •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                 •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


                   •
Прапори футбольні


Як купити прапор у Слов’янську?

Наша компанія пропонує багато різноманітних прапорів з доставкою до Слов’янська. Є й державні символи, і військові знамена різних підрозділів та угруповань. Можна замовити як загальноприйнятий, наприклад, голубий прапор Слов’янська із зображенням сокола, так і індивідуальний виріб з додатковим гербом чи певним написом.

На виконання стандартного замовлення буде потрібно не більше 3-5 днів. Створення ексклюзивного дизайну займе трохи більше часу. Окрім прапорів держав, областей та міст України, ви також можете замовити у нас футбольні, військові та прапори розцвічування з вибором розміру, тканини та інших параметрів виробу.

Вирішивши український прапор купити саме в нас, ви в змозі самостійно обрати спосіб доставки (Автолюкс, Нова пошта, САТ або Гюнсел) та оплати товару. Для жителів Дніпра прапори доставляються безкоштовно, якщо сума замовлення сягає 1500 грн.

Доставка прапорів "Нова пошта" Слов'янськ