Прапори в Білій Церкві

Прапор, як символ держави, має тисячолітню історію. Під його знаменням відбулася не одна історична подія. Раніше країни прикрашали свої хоругви складними символами та вигадливими візерунками. Сучасні прапори держав більш лаконічні, якнайчастіше зустрічаються варіанти, де поєднані декілька різнокольорових горизонтальних смуг, рідше вертикальних чи діагональних.

Але така мінімалістична подача не позбавлена сенсу, бо барви – теж символи, тлумачення яких може багато чого розказати. Всім відомо, що прапор України – дві смуги синього та жовтого кольорів – це позначення безмежного неба та родючого поля. А мешканцям старого міста – Біла Церква, буде цікаво дізнатися більше саме про свій стяг, адже прикрасити ним дім чи подвір’я почесно та патріотично.


Отримати прапор в Білій Церкві швидко та зручно


Знайомство з прапором Білої Церкви


                  •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                        •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Прапор цього містечка є наглядним відображенням його поетичної назви. Тут на насичено-червоному тлі зображена білосніжна православна церква. Такий варіант стягу був остаточно затверджений в 1998 році. А вперше це славне місто отримало право мати власний прапор ще в 1620 році.

Кольори прапора – червоний та білий, мають протилежні значення. Перший, яскравий – є символом життєвої сили, енергії, любові та навіть крові. А білий – знак чистоти та початку. Разом вони символізують одвічну боротьбу, жагу до життя нашого народу та чистоту й недоторканість української душі. Купити прапор Білої Церкви корисно не лише його мешканцям, а й всім українцям, що не байдужі до історії та символіки своєї країни.


Як отримати прапор в Білій Церкві?

Компанія Друк.укр не лише виконує на замовлення герби та хоругви, вона доставляє їх простими та оперативними способами. В Білій Церкві яскравий прапор можна отримати в одному з відділень Нової Пошти, Автолюксу, Гюнселу чи САТ.

Ви колекціонуєте геральдичні вироби чи підбираєте оригінальний подарунок? До вашої уваги прапори всіх країн, українських містечок та областей, військових організацій. До речі, спортивні вболівальники можуть радіти: стяги футбольних клубів також виконуються на замовлення. Відтепер похід на стадіон буде ще більш очікуваним та видовищним.

На вибір є чотири типи тканини для прапора: поліестер, атлас, сітка та габардин. Якщо планується вішати стяг на держак, заздалегідь подумайте, з якого боку залишити кишеньку для нього. Ці нюанси треба вказати на бланку замовлення.

Друк.укр прагне, аби національна символіка України прикрашала кожен дім, а не лише державні заклади. Бо що може бути кращим за яскравий синьо-жовтий прапор, що майоріє на тлі безмежного неба!

Доставка прапорів "Нова пошта" Біла Церква