Прапори у Кременчузі


Прапор у Кременчузі: замовляйте легко, забирайте – швидко

Кременчук – велике місто на Полтавщині, що має не аби яке значення для області та всієї України. Незважаючи на те, що поселення споконвічно українське, є декілька версій щодо появи його назви. По одній з них вона походить від слова тюркського походження «керменчик», що перекладається як «невелика фортеця». По іншій – утворилось від татарських слів «кер» або «кир», якими називали пагорб.

Але на простому та лаконічному прапорі сучасного міста натяків на східні країни немає. Тут відсутні також природні символи України – калина, пшениця, натомість є лише три горизонтальні смужки. Дві з них мають колір насиченої блакиті, та, що посередині – біла, вона символізую річку Дніпро, що протікає через місто. Синій колір по вірування наших предків – не лише знак неба чи води, це потужний оберіг, то ж стяг з його зображенням – певний захист для міста.

Прапор має незвичну форму, в той час коли більшість прямокутні, головний символ Кременчука – квадратний. У виконанні спеціалістів Друк.укр він виглядає справді довершено та лаконічно.


Як купити прапор Кременчука?


                  •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


               •
Прапори футбольні

Всі мешканці славного міста Кременчук можуть прикрасити своє помешкання символом міста – двокольоровим прапором від компанії Друк.укр. Дехто вже відродив цю славну традицію, хтось лише розмірковує про це. До того ж, місцевий стяг, так само як і прапор України, є невід’ємною частиною екстер’єру державних установ: адміністрацій, шкіл, дитячих садків, тощо. Наша друкарня виготовляє замовлення в найкоротший термін, в будь-якому обсязі.

На сайті ви обираєте тканину для друку: сітку, поліестер, атлас чи габардин, вказуєте кількість прапорів. Є можливість вибрати, з якої сторони буде розташована кишенька для держака. Це гарантує вам те, що стяг буде саме таким, яким ви його уявляли.

Окрім прапора Кременчука, вас певно зацікавлять прапори держав або інших областей. Це вдалий подарунок для людини, що має жвавий інтерес до теми геральдики та символіки. На сайті Друк.укр представлений каталог стягів країн світу, а також прапори футбольних клубів та справжня військова символіка України.


Як отримати замовлений прапор?

Компанією здійснюється оперативна доставка виготовленої продукції за допомогою компаній-перевізників, які мають представництва в Кременчуці. Ви зможете купити прапор навіть не виходячи з дому, менеджер з’ясує деталі замовлення телефоном та відправить його на виконання.

Доречно буде замовити разом з прапором Кременчука, прапор і всієї Полтавської області. Разом вони продемонструють ваше щире захоплення рідним краєм!

Доставка прапорів "Нова пошта" Кременчук