Прапори Львова та Львівської області


Державні та спеціальні прапори у Львові


Державні та спеціальні прапори у Львові

Однією з найперших відомостей про жовто-блакитний прапор є історичні згадки про битву львівського війська з хрестоносцями. На стязі, який супроводжував дружину, було зображено золотого лева, який підіймається на скелю. Цей малюнок і досі є символом славного міста Лева. Прапор з плином часу зазнав деяких змін. Зображення скелі зникло з нього, і залишився лише малюнок могутнього звіра з піднятими лапами на лазурному тлі стяга.

Український прапор у тому вигляді, до якого ми всі звикли, також повторює два кольори – синій та жовтий. Про те, що означають кольори прапора України, є багато думок, і кожна з них має право на існування.

Море синє-жовтого кольору утворюється на вулицях українських міст у день прапора України. Ми відмічаємо це свято 23 серпня кожного року. Люди, вдягнені у вишукані вишиванки, виходять зі своїх осель, щоб разом відсвяткувати такий важливий для країни день. З кожним роком все більша кількість людей прагнуть купити прапор України та національну символіку нашої держави. Бути патріотом України, вивчати її історію та звичаї неможливо без ознайомлення з національними символами, їх значенням та правилами користування. Державні прапори з’являються на вулицях у дні свят або жалоби у чітко визначений час. Розуміти символіку та вірно нею користуватися, поважати прапори інших держав – це обов’язок кожного, хто любить нашу неньку Україну.


Де купити прапор у Львові?


                  •
Прапори України


                •
Прапори міст України


                   •
Прапори футбольні


                    •
Прапори світу


                  •
Прапори військові

Компанія Друк.укр допоможе придбати у Львові державний прапор України або прапор рідного міста онлайн, здійснивши всього декілька кліків. Великий асортимент товарів, який ми пропонуємо розглянути, включає:

  • прапори України різного розміру;
  • військові сучасні та історичні знамена, прапори та стяги;
  • державні прапори країн світу;
  • прапор УПА, ОУН, чорно-червоний;
  • символи українських міст та областей;
  • футбольні прапори.

Якщо ви вирішили придбати прапор або іншу символіку у нашому магазині, здійснити це буде зовсім не важко. До послуг клієнтів зручний каталог і доступні ціни. Інтерфейс, в якому неважко розібратися, дасть змогу швидко заповнити необхідні поля і відправити запит. При виборі прапора ви маєте можливість самостійно обрати розміри полотна та тип тканини, яка буде використана для його виготовлення.

Ми здійснюємо доставку у всі регіони країни за допомогою національних транспортних компаній. Умови доставки до Львова ви маєте змогу обговорити відразу при здійсненні замовлення. Компанія Друк.укр є постачальником якісної продукції, яка відповідає всім вимогам якості.

Доставка прапорів "Нова пошта" Львов