Прапори в Вінниці


Замовлення прапорів у Вінниці

Чи замислювались ви, що символізує прапор України? Зі школи кожен пам’ятає – блакитний та жовтий кольори уособлюють собою небо та пшеничні лани. Але насправді державна символіка – це дещо більше, аніж просто оспівування чарівної української природи.

Сьогодні, як і в давні часи, державний прапор є символом нашої незалежності, сили та волі. Маленький клаптик тканини у жовто-блакитних кольорах здатен надихнути на героїчний подвиг, змусити відчути приналежність до великого народу. Роль державних символів така велика, що ми навіть маємо свято – 23 серпня українці традиційно святкують День прапора.

Не менш важливою є символіка міста. Кожне містечко має свою історію, а отже і герб та прапор. Вони відображають особливості та самобутність цих земель, які мають передаватися із покоління в покоління. Тож не дивно, що скрізь на вулицях можна побачити загальні на місцеві символи українського народу.


Де купити прапори у Вінниці?


                   •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Онлайн-магазин Друк.укр пропонує великий асортимент різноманітних стягів. Тут ви можете замовити прапор Вінниці або Вінницької області, прапори всіх країн. Також в наявності є військова символіка української держави. В каталозі розміщені стяги Національної гвардії України, відомих батальйонів, які виборювали нашу свободу, десантних військ та української розвідки.

При виготовленні продукції використовуються останні технології. Сучасне обладнання уможливлює високоякісний широкоформатний друк. А приємні ціни та вигідні пропозиції допоможуть вам заощадити кошти.


Як замовити рекламну продукцію у Вінниці?

Ми готові виконати індивідуальне замовлення для вашої організації. Це може бути реклама магазинів, символіка шкіл або таборів, спортивних клубів – будь-що. Вам потрібно лише завантажити на сайт зображення, яке має бути на рекламних прапорцях, стягах та інших видах рекламної продукції.

Залиште свої контакти аби вам зателефонував менеджер. Він з’ясує технічні параметри: обсяг замовлення, розміри прапорів, матеріал та інші подробиці для ідеального виконання усіх побажань. Після узгодження найменших деталей, ваше замовлення надійде до друкарні і незабаром буде відправлено на вказану адресу клієнта.

Отримати посилку із готовою продукцією можна у будь-якому відділені Нової Пошти або іншої служби доставки. Спосіб доставки та оплати ви визначите самі.

Будемо раді бачити вас серед наших постійних клієнтів!

Доставка прапорів "Нова пошта" Вінниця