Прапори у Луганську


Де придбати прапор у Луганську онлайн?

Національний прапор України – це одна з офіційних емблем наряду з гербом та гімном, що символізують суверенітет і незалежність держави. Історія заснування бере свій початок з давніх-давен та зустрічається в історичних літописах предків. На Київський Русі його використовували ще до часів прийняття християнства. Довгий та тернистий шлях пройшов наш прапор перш ніж його у 1991 році офіційно затвердили як національний символ України, і визнали на загальнодержавному рівні.

Тепер на головному стязі нашої країни поважно красується жовто-блакитне полотнище, що відображає мирне чисте небо над достиглим пшеничним ланом. Нині 23 серпня наші співвітчизники відзначають як величне свято – День державного прапора України.


Різноманітність прапорів на Друк.укр


                  •
Прапори України


                  •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                    •
Прапори футбольні

Скориставшись зручним каталогом, мешканці Луганська можуть вибрати шаблон прапора серед різноманітних офіційних, символічних, воєнних та спортивних полотнищ:

  • національні (державний прапор, стяги міст, областей та районів);
  • патріотичні (з українською символікою та лозунгами);
  • військові (Міністерства Внутрішніх Справ, Міністерства оборони України, Національної гвардії України, Організації Українських Націоналістів, морської піхоти та окремих батальйонів);
  • футбольних клубів (УЄФА, Ліги чемпіонів, збірної України);
  • прапори держав світу;
  • розцвічування та інші.

Компанія презентує прапори високого ґатунку та за доступними цінами, а також виконує індивідуальні ескізи на замовлення.


Як швидко оформити заявку?

Виробництво компанії розташовано у місті Дніпрі. Виготовлення прапора виконується протягом 3-5 робочих днів. Доставка до регіонів Луганщини також не займе багато часу. Надійні компанії–перевізники швидко довезуть посилку до відділення у вашому місті.

Яскравий прапор буде прикрашати кабінет чи офіційне приміщення, фасад будівлі або висітиме на флагштоці, а може навіть підкреслить ваші вподобання на спортивному матчі.

Для оформлення замовлення необхідно визначитися з розмірами полотнища, обрати тканину та вказати частину, у якій прапор буде кріпитися до держака, заповнити анкетні дані та відправити заявку.

Якщо у вас виникли якісь питання, ви можете легко зв’язатися з менеджерами нашої компанії за допомогою міських чи мобільних операторів, електронною поштою або через Skype.

Ми з радістю виконаємо замовлення та гарантуємо відмінну якість прапорів!

Доставка прапорів "Нова пошта" Луганськ