Прапори в Херсоні


Прапори у Херсоні

Кожен з нас змалечку знає, що символізує прапор України. Як відомо, наш державний стяг уособлює небо, яке розкинулось над житом. А чи багато ви знаєте про символіку херсонського прапора?

Прапор «міста корабелів» має три синіх смуги на білому тлі – вони символізують три рукави Дніпра – Конку, Бакай та Рвач. Посередині стяг прикрашений гербом Херсона. Усі жителі цього давнього міста дуже шанують його, оскільки він є свідченням їхньої самобутності. Кожен херсонець має пишатися ним та знати його історію, адже не тільки державна символіка України заслуговує на пошану.

Прапор міста зазвичай розташовується на будівлях виконавчих органів та представницьких установ, школах та дитсадках, показниках меж міста. А у третю неділю вересня, коли херсонці святкують день народження свого міста, його символіку можна побачити будь-де.


Де купити прапори у Херсоні?


                     •
Прапори України


                 •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                    •
Прапори футбольні

Для того, щоб купити прапор, зовсім не обов’язково витрачати свій час на прогулянку магазинами. Зручний онлайн-маркет Друк.укр полегшить процес купівлі!

На нашому сайті є каталог з асортиментом, де можна легко знайти потрібну позицію. Ми пропонуємо багатий вибір продукції: прапор України з гербом, символіку Херсона та інших міст, державні стяги різних країн та козацькі корогви.

Визначившись із замовленням, залишається лише обрати потрібні розміри прапору та матеріал, з якого він буде виготовлений. Ми радо надрукуємо будь-яку кількість стягів у найкоротший термін.

Оформити покупку пропонуємо онлайн на сайті чи у телефонному режимі, звернувшись по допомогу до менеджера. У найближчий час пакунок із прапорами чекатиме на вас у відділенні обраного перевізника.


Індивідуальне замовлення друку прапорів у Херсоні

В інтернет-магазині Друк.укр є можливість замовити не лише прапори світу. Клієнти також мають чудову нагоду запустити ефективну рекламну кампанію для своєї організації. Ми приймаємо замовлення на друк рекламних прапорців для салонів, фітнес-клубів, аптек та інших установ.

Окрім того, дуже часто школи, дитячі центри та табори замовляють прапорці та стяги із своєю символікою – це дуже надихає та об’єднує відвідувачів, говорить про якість та добре ім’я.

Для того, аби замовити індивідуальний прапор, варто лише завантажити потрібне зображення на сайт. Менеджер з’ясує по телефону, якого розміру та з якого матеріалу він має бути. Забрати замовлення можна буде у найближчому відділенні Нової Пошти, Автолюкса, Гюнсела, САТ.

Сподіваємось бачити вас серед клієнтів!

Доставка прапорів "Нова пошта" Херсон