Прапори в Кам'янець-Подільському


Як купити прапор в Кам’янець-Подільському?

Над славним українським містом Кам’янець-Подільським свого часу змінювалось багато прапорів. Він входив до складу Київської Русі, Галицько-Волинського князівства, Литовсько-Руської держави, Подільського воєводства, Османської імперії та Польщі. Однак з 1991 року і по цей час тут гордо майорить жовто-блакитний прапор.

Кам’янець-Подільський назавжди пов’язав долю з Україною. Цей міцний зв’язок відображено навіть в символіці міста та нашої держави.


Прапор України та Кам’янець-Подільського


                •
Прапори України


                •
Прапори міст України


                     •
Прапори світу


                     •
Прапори світу

Не дивлячись на те, що повноправною частиною України Кам’янець-Подільський став лише наприкінці минулого століття, в його історії завжди була присутня українська душа. Герб та прапор цього міста по декілька разів змінювалися, але кожне нове зображення обов’язково містило два домінуючі кольори: жовтий та синій.

Сьогодні символ Кам’янець-Подільського метафорично втілює національний прапор України. На яскраво-блакитному фоні зображено велике жовте сонце. Це, мабуть, найпростіший та найбідніший за кількістю елементів прапор серед символів інших міст України. Але сприймається він як один з найсильніших за своїм духом та кольоровим наповненням.

В нашому магазині ви можете замовити будь-які прапори, що представлені в каталогах, або запропонувати свій варіант дизайну.

Дуже вдало можна поєднати символи України та Кам’янець-Подільського. Єдина кольорова гама створить ефект цілісності та єдності. Для офіційних установ підійдуть стримані уніфіковані комбінації гербів та прапорів. Якщо ж ви хочете отримати стяг з більш виразною патріотичною ідеєю, пропонуємо доповнити жовто-блакитний фон гаслами, портретами національних героїв та історичними пам’ятками.


Що ще можна придбати в магазині Друк.Укр?

Окрім різноманітних державних прапорів ми пропонуємо широкий вибір іншої продукції:

  • військові символи повітряних, морських та сухопутних сил, а також прапори ВДВ та загонів спеціального призначення;
  • прапори держав світу з 282 країн, розташованих в різних куточках земної кулі;
  • вуличні варіанти розцвічування, які використовуються як сигнальні в морі, а також для оформлення та прикрашення площ, великих сцен, стадіонів;
  • футбольні прапори відомих вітчизняних та іноземних клубів.

На сайті ви зможете самостійно визначити суму замовлення, заповнивши спеціальну форму, де потрібно вказати розмір полотна, кількість копій, матеріал та місце розташування держака.

Обраний вами прапор ми відправимо до Кам’янець-Подільського будь-якою зручною для вас компанією: Новою поштою, Автолюксом, Гюнселом чи САТ.

Доставка прапорів "Нова пошта" Кам'янець-Подільський