Прапори Києва та київської області


Прапори у Києві від компанії Друк.укр

Історія національного прапора нашої держави сягає своїм корінням у далеке минуле. Вперше жовтий та блакитний кольори були використані у гербі Львова — яскравий жовтий лев на лазуровому полі майорів над військами ще у 1410 році. Згодом прапор України набув звичного нам вигляду і наразі є одним з національних символів великої держави. Сучасний прапор України символізує яскраве блакитне небо над золотавими полями пшениці і є уособленням багатства та родючості українських земель.


Види прапорів


                    •
Прапори України


                •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                  •
Прапори футбольні

Сьогодні ми маємо можливість спостерігати за поверненням прапорів на вулиці міст і у домівки українців. Вони є невід’ємною частиною кожного свята та прикрасою оселі. Онлайн маркет Друк.укр пропонує купити у Києві різноманітні прапори для власного користування та організацій:

  • національний прапор України;
  • прапори держав світу;
  • символи міст та областей;
  • стяги, які є символами футбольних клубів;
  • військові прапори;
  • прапори розцвічування.

Футбольні прапори стануть невід’ємним елементом під час відвідування матчів улюблених команд, а хоругви запорізького війська та козацький прапор нагадуватимуть про історію народу.

Поважати і любити своє місто можливо без різноманітних символів і знаків, але зображення герба рідного краю на полотні стане яскравою деталлю інтер’єру приміщення, у якому ви мешкаєте або працюєте. Також за допомогою патріотичної атрибутики можна наочно пояснити дітям, що означає державна символіка України.


Де придбати прапори у Києві?

У зручному каталозі товарів, який існує на сайті Друк.укр, ви маєте можливість вибрати розмір та площу прапора, які найбільше відповідатимуть вашим вимогам. Тканина, яка використовується для виготовлення прапорів, може бути різноманітною. Найчастіше для цієї мети використовують зручний поліестер, але замовити можна також вироби з атласу, сітки або міцного габардину. Вказавши параметри прапору, ви дізнаєтесь його повну вартість з урахуванням всіх нюансів замовлення.

У Київ ми здійснюємо доставку за допомогою національних транспортних компаній. Ви можете бути впевнені, що ваше замовлення надійде у чітко встановлені терміни і відповідатиме усім вимогам якості.

Придбати будь-який прапор та інші символи України у Києві легко з інтернет-магазином Друк.укр. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть у виборі та придбанні прапора, який на довгий час стане прикрасою вашої оселі.

Повернення у думки українців національної ідеї та патріотизму робить нас сильнішими та згуртованими. А прапори, як символ єдності, уособлюють всю силу та могутність нашої держави.

Доставка прапорів "Нова пошта" Київ