Прапори в Єнакієвому


Де вигідно купити прапор в Єнакієвому?

Донбас – це історичний промисловий регіон. Він об’єднав у собі декілька областей, які пов’язує одна велика справа – видобуток вугілля, кольорових та чорних металів, а також їх подальша обробка. Не дивно, що на прапорах багатьох міст Донбасу ця особливість знайшла своє чітке відображення. Прапор Єнакієвого представляє собою червоно-чорне полотно з великою доменною піччю. Він майорить над міською Радою та займає почесне місце в усіх держустановах міста.


Які бувають прапори за призначенням?


                  •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                   •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Окрім офіційних стягів часто використовуються й інші прапори. Вони можуть виконувати наступні функції:

  • бути символом суверенітету (прапори держав світу);
  • визначати належність об’єкту чи людини до певної країни або організації (державні стяги на флагштоках кораблів, настільні прапорці на міжнародних конференціях);
  • передавати інформацію, яка буде зрозуміла людям, котрі говорять різною мовою (білий прапор – знак капітуляції, червоний – забороняє купання в морі під час шторму, клітчатий чорно-білий – оголошує про закінчення автогонок на змаганнях);
  • декорувати та прикрашати приміщення чи місцевість (площу на день державного прапора, вуличну сцену або виставочну залу);
  • стимулювати інтерес до компанії, сприяти кращому впізнанню бренда (рекламні та корпоративні прапори).

В залежності від місця розташування, прапори можуть бути доповнені наконечниками, люверсами, карабінами та підставками з різних матеріалів: металу, пластику чи дерева.


Як замовити прапор через Інтернет?

Магазин Друк.укр – це універсальний онлайн-маркет, де ви зможете замовити будь-які прапори потрібної форми та розміру. Офіційне представництво компанії знаходиться у Дніпрі, але ми працюємо з клієнтами із різних областей та регіонів.

На нашому сайті розміщено тематичні каталоги, де можна купити прапори всіх країн, окремих міст, футбольних клубів та офіційних установ.

Обравши потрібне зображення, ви зможете самостійно розрахувати вартість замовлення. Для цього необхідно вказати розміри полотна, кількість копій, місце розташування кишені для держака та тканину.

Якщо ви плануєте придбати державний прапор для урочистого встановлення його у кабінеті поважної особи чи в залі нарад керівництва, рекомендуємо обирати більш благородні та представницькі тканини: атлас чи габардин. Для вуличного розміщення прапорів краще підійде сітка або поліестер.

При бажанні можна замовити прапор за власним ескізом. Доставка до Єнакієвого здійснюється перевіреними надійними перевізниками (Новою поштою, Автолюксом, Гюнселом чи САТ).

Доставка прапорів "Нова пошта" Єнакієве