Прапор в Тернополі


Символи України та інші прапори у Тернополі

З давніх-давен прапори символізували єдність та силу певного народу, племені, суспільного об’єднання чи країни. Мужні лицарі сміливо йшли у бій, несучи на головою фамільні стяги. Землі вважалися завойованими тільки тоді, коли їх прапор був скинутий супротивниками з головного флагштоку. Розшиті вмілими майстрами стяги почесно несли перед королями та імператорами. Ними ж накривали труни великих монархів та полководців.

Сьогодні символи Украіни є невід’ємними атрибутами будь-якої офіційної церемонії, причому не тільки на державному рівні. Для них завжди відведене місце в усіх установах та закладах громадського користування.


Де купити державний прапор України у Тернополі


               •
Прапори міст України


                  •
Прапори України


                  •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Предмети національної символіки не є товарами широкого попиту, їх рідко можна зустріти в звичайному магазині чи на базарі. Такі речі зазвичай виготовлюються на замовлення. Інтернет-магазин Друк.укр пропонує жителям Тернополю широкий асортимент класичних на оригінальних державних прапорів. Серед них:

  • варіанти «прапор + герб України»;
  • символіка Правого сектору;
  • жовто-синій прапор зі знаменитими цитатами Т. Шевченка або уривками з гімну;
  • офіційні прапори для певних підрозділів (фіскальної служби, пенсійного фонду); /li>
  • стяги з патріотичними лозунгами: «Україна понад усе!», «Вільна країна!».

В каталозі представлено багато шаблонів, але ви зможете запропонувати свій варіант. Можливо це буде поєднання декількох символів на одному полотні: державного прапору та гербу Тернополя, або розміщення на жовно-блакитному фоні назви вашої організації чи фірми.

Те ж саме стосується і прапорів з інших наших каталогів: футбольних, міжнародних, військових. Ми з радістю надрукуємо для вас будь-який прапор, представлений на сайті, або виконаємо індивідуальне замовлення за вашим ескізом.


Як купити прапор в магазині Друк.укр?

Незважаючи на те, що наш інтернет-магазин знаходиться у Дніпрі, ми активно співпрацюємо з клієнтами по всій Україні. Для жителів Тернополя умови оформлення замовлення такі самі, як і для всіх.

Ви обираєте прапор, натискаючи на його зображення, та переходите до карточки товару. У відкритому вікні слід обрати всі параметри виробу: розміри, тканину, кількість, місце для розташування кишені для держака.

Після визначення з усіма характеристиками, заповнюєте поля зі своїми даними та визначаєте зручний спосіб розрахунку і доставки. Найближчим часом з вами зв’яжеться наш консультант для підтвердження замовлення та уточнення наданої вами інформації.

Доставка прапорів "Нова пошта" Тернопіль