Прапори в Бердянську


Найкращі прапори у Бердянську

Всі знають, як виглядає національний прапор України. Але не кожен зможе пригадати прапор власного міста. Проте такий стяг розповість багато цікавого про особливості міста, його історію та сучасність.

Прапор Бердянська являє собою синє полотнище, прикрашене жовтою хвилястою смугою та гербом міста. На ньому можна розгледіти плуг із кибиткою та якір. Вони символізують працьовитість бердянців та морську промисловість, якою славиться це місто.

Сучасний бердянський стяг був затверджений того ж десятиліття, що і державні символи України.

Жителі міста дуже пишаються своїм прапором, адже він уособлює в собі їхню самобутність та неповторність. Тому 17 вересня бердянці з радістю прикрашають місто прапорами, святкуючи день його заснування.


Де купити прапори у Бердянську?


                  •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


               •
Прапори військові


                     •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Терміново потрібен прапор? Не треба витрачати час на його пошуки! Варто лише відвідати онлайн-маркет Друк.укр, щоб знайти те, що необхідно.

В асортименті представлені прапори країн світу, різноманітні козацькі корогви, футбольні стяги, військові прапори. У кожному розділі легко знайти безліч позицій, які можуть зацікавити.

Визначившись із замовленням, ви можете самостійно встановити параметри стягу, обрати матеріал, з якого він буде виготовлений, та вказати, де має бути кишеня для держака. Побажання обов’язково будуть враховані.

Забрати замовлення у Бердянську пропонуємо у найближчому відділені Нової Пошти – вкажіть, де зручніше буде отримати посилку.


Індивідуальні замовлення прапорів у Бердянську

Прапори держав – це не те, що вам потрібно? Наші послуги не обмежуються лише цим! В кожного клієнта є можливість зробити індивідуальне замовлення.

Онлайн-маркет Друк.укр виготовляє різну продукцію за будь-яким дизайном. Це можуть бути козацькі прапори для сучасних козацьких організацій або рекламні прапорці для мережі магазинів, спортивних клубів чи інших установ.

Завантажте потрібне зображення на сайт та дочекайтесь дзвінка від менеджера. Він з’ясує усі деталі: кількість прапорів, їх параметри, бажаний матеріал, тощо. Після затвердження технічного завдання замовлення буде виконане. Зазначимо, що при цьому використовується виключно професійне сучасне обладнання.

Забрати пакунок зі стягами можна у найбільш зручному відділені Нової Пошти або скористатись послугами кур’єра, які надає ця служба.

Сподіваємось на плідну співпрацю та чекаємо на ваше замовлення!

Доставка прапорів "Нова пошта" Бердянськ