Прапори в Павлограді


Як купити прапор з доставкою в Павлоград?

Прапори завжди відігравали велику роль у суспільстві. В давні роки вони прикрашали замки та палаци монархів. Величезні стяги майоріли на широких полях, стаючи німими свідками запеклих боїв між різними народами та племенами. Лицарські турніри, коронації, урочисті похорони знатних людей, королівські весілля та інші визначні події завжди проходили під прапорами.

Сьогодні символи держави теж широко використовуються на різноманітних заходах та прикрашають усі офіційні установи. Але жовто-блакитний стяг – не єдиний вид прапору, який можна побачити в українських містах.


Широкий вибір прапорів від друк.укр


                  •
Прапори України


                •
Прапори міст України


               •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                   •
Прапори футбольні


Як зробити індивідуальне замовлення?

В нашому онлайн-маркеті представлено багатий асортимент продукції різної тематики та призначення. Для зручності пошуку ми розділили усі шаблони по каталогах. Перша велика категорія – українські прапори.

Тут можна обрати:

  • традиційне зображення національного символу – прапор України з гербом чи без;
  • офіційні прапори державних служб та установ: пенсійного фонду, Державної фіскальної служби, ДПС, Міністерства внутрішніх справ, МНС, Служби безпеки;
  • патріотичні стяги з нанесенням на жовто-блакитний фон цитат з гімну України чи віршів Шевченка, або відомих гасел: «Слава Україні!», «Воля або смерть!», «Україна понад усе!»;
  • прапори міст та областей.

Другий каталог містить військові символи, які належать сухопутним, повітряним, десантним і морським військам.

Є також державні прапори країн світу та загальноприйняті знаки розцвічування.

Окремі каталоги призначені для певної категорії людей – завзятих футбольних вболівальників. Ви знайдете більше ста відомих прапорів українських та іноземних футбольних клубів.

Якщо ви не побачили на сайті потрібного зразка чи хочете створити власний дизайн прапору, ми з радістю допоможемо вам втілити будь-які ідеї.

Павлоград – це достатньо велике місто, де розташовано багато підприємств, суспільних організацій та фірм. Оригінальний яскравий прапор з назвою та символікою компанії стане діючим рекламним інструментом та приверне увагу потенційних клієнтів.

Для розміщення в офіційних установах можна зробити цікаві варіації, розмістивши на прапорі України герб міста Павлограда або зображення його визначних пам’яток.

Вартість прапору за індивідуальним ескізом буде залежати від складності дизайну, розміру виробу, наявності додаткової фурнітури та обраної тканини.

В Друк.Укр прапор купити дуже вигідно та просто. Ми гарантуємо оперативну доставку, низькі ціни та бездоганну якість продукції.

Доставка прапорів "Нова пошта" Павлоград