Прапори в Броварах


Українські символи та інші прапори в Броварах

Багато хто вважає, що жителі міста Бровари роблять покупки виключно в Києві, адже відстань до найбільших столичних гіпермаркетів лише декілька десятків кілометрів. Але насправді, люди, що живуть поруч з торговельним центром країни, надають перевагу покупкам через інтернет. Це дозволяє значно зекономити час та гроші.


Зручний онлайн-маркет прапорів


               •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                  •
Прапори військові


                      •
Прапори світу


                   •
Прапори футбольні

Магазин Друк.Укр пропонує широкий вибір продукції декількох напрямків. В нашому асортименті представлені прапори держав світу, України, окремих міст та областей, а також військова та футбольна символіка.

Для зручності клієнтів ми додали до інтерфейсу сайту онлайн-калькулятор, який допоможе дізнатися вартість замовлення без необхідності зв’язуватися з менеджером. Для того, щоб побачити точну суму, потрібно вказати наступні параметри:

  • розмір полотна (можна ввести числові значення в поля «ширина» та «висота» або змінити границі зображення прапора, пересуваючи обмежувальні лінії за допомогою комп’ютерної мишки);
  • тканину (якщо вам потрібен великий український прапор для розтягування на вулиці, краще обрати сітку, маленькі прапорці для міжнародної конференції будуть краще виглядати, якщо їх надрукувати на атласі чи габардині);
  • кількість копій;
  • місце розташування кишені для держака (з 1ої, 2х чи 4х сторін).

Щоб відправити замовлення до компанії, треба заповнити поля з особистими даними. Представник магазину незабаром передзвонить вам для уточнення інформації та підтвердження угоди про співробітництво.


Друк прапорів за індивідуальним ескізом

До спектру наших послуг також входить створення оригінального дизайну. Частіше за все клієнти замовляють блакитно-жовтий прапор з нанесенням текстового фрагменту (назви чи салогану фірми) чи якогось зображення (емблеми, логотипу).

Прапори також активно використовують в рамках проведення рекламних акцій. Це можуть бути великі полотна, виконуючі інформаційну чи навігаційну функцію на вулиці, або маленькі прапорці, які просто роздають людям замість паперових буклетів.

Ще одна креативна ідея – купити прапор у подарунок. Якщо ваш хлопець захоплюється футболом, надрукуйте для нього прапор улюбленої команди та додайте відомі гасла, якими фанати підбадьорюють гравців на стадіоні. Дівчина прийде у захват, якщо ви подаруєте їй символ вашого кохання на великому полотні – прапор з вашим фото, визначними датами чи зворушливим освідченням.

В Друк.укр реалізують будь-які ваші побажання та ідеї. Доставка до Броварів перевізником на вибір: Новою поштою, Автолюксом, Гюнселом чи САТ.

Доставка прапорів "Нова пошта" Бровари