Прапори в Одесі


Доставка прапора в Одесу

Якщо заглибитись у історію, то можна дізнатися багато цікавих фактів про прапори та їх походження. Але спочатку давайте розглянемо, що таке «прапор»? Дане поняття є похідним від слова «стяг».

Зазвичай прапор майорів над головнокомандуючим війська, навколо якого стягувалася дружина. З часом стягом стали називати майже всі прапори, не тільки військові, але й державні. Сьогодні ці назви означають не зовсім однакові поняття. Якщо розглянути всі синоніми до слова прапор, то можна виділити найбільш розповсюджені:

  • стяг – стародавня назва військового прапора. Велике полотно стяга перевозилося з допомогою обозів, які йшли за військом;
  • знамя – це виріб у єдиному екземплярі, який є неповторним, багато прикрашеним, і є власністю окремої військової частини, загону або людини;
  • вимпел – невеликий прапорець, який використовували для того, щоб прикрасити зброю або для подачі сигналів;
  • хоругва – ще один з різновидів військового стяга, який відрізнявся тим, що полотнище звисало вертикально і мало на собі зображення святих.

Багато людей у наш час бажають мати в оселі прапор України або свого рідного міста. Футбольні вболівальники з великим задоволенням відвідують матчі улюбленої команди з прапором клуба у руках. Історичний прапор козаків або сучасного батальйону стане справжньою прикрасою інтер’єру кімнати.


Де придбати прапор у Одесі?


                    •
Прапори України


               •
Прапори міст України


                   •
Прапори військові


                       •
Прапори світу


                  •
Прапори футбольні

Компанія Друк.укр пропонує мешканцям Одеси купити український прапор в онлайн магазині. Каталог товарів, який є дуже зручним, допоможе знайти потрібні прапори та національну символіку. Створити неповторний дизайн у кімнаті, використовуючи для цього прапори держав світу або національні символи України – дуже легко.

Ми пропонуємо вигідні умови для замовлення. На сайті ви маєте можливість обрати необхідні розміри прапора та тканину, яка буде використана для його виготовлення. Доставка в Одесу відбувається за допомогою національних транспортних компаній у найкоротші терміни. Ми гарантуємо найвищу якість придбаної продукції.


Сучасні українські прапори

В асортименті онлайн маркета Друк.укр багатий вибір сучасних українських прапорів, які прикрашені національними малюнками, символами та написами. Прапор, на якому зображена державна символіка України, розміщені рядки із віршів або намальовані традиційні рослини та тварини нашого краю, стане справжньою прикрасою вашої оселі.

Доставка прапорів "Нова пошта" Одеса