Прапори в Макіївці


Прапори у Макіївці від компанії Друк.укр

Історія українського прапора сягає своїм корінням у найдавніші часи. Сучасні прапори відрізняються від тих, які ви можете бачити у музеях та на історичних виставках. Бойові стяги, як прапор війська запорозького та прапор козаків, вирізнялися серед інших багатством оздоблювання та кольорів. Нажаль, більша частина відомих у наш час історичних прапорів не збереглися на території України. Лише невелика їх частина представлена у експозиціях державних архівних сховищ та музеїв.

Сучасні військові прапори української армії відрізняються як від державного прапора нашої країни, так і один від одного. На більшості з них зображений головний символ України – тризуб, який означає по одній з версій сокола, який атакую жертву. Цей сокіл є символом сили, волі та незалежності. Державний прапор України символізує багатство нашої країни - золоті ниви та блакитне мирне небо.


Виготовлення прапорів


                 •
Прапори України


                  •
Прапори міст України


                   •
Прапори військові


                        •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

У Макіївці прикрашати оселю прапорами різних країн світу стало знову модно. У дні національних свят українські державні прапори та символи міст майоріють над будівлями та колонами людей.

Процес виготовлення прапора – доволі кропітка и довготривала робота. Зазвичай для цього використовують різні типи тканин:

  • штучний шовк (поліестр) – легкий та м’який матеріал, який найчастіше застосовується при пошиві прапора. Стійкий до змінення погодних умов, не змінює свої якості при тривалому використанні;
  • сітка зручна для виготовлення прапорів, які використовуються на вулицях, дуже міцний матеріал;
  • атлас, габардин: такі прапори зустрічаються у приміщеннях. Відрізняються естетичним видом та щільною текстурою тканини.

Існує багато варіантів нанесення фарби на тканину, але найбільш поширеною є сублімаційний друк. Такий метод дарує прапору довговічність, фарба не втрачає яскравості з часом.


Де придбати прапори у Макіївці?

Компанія Друк.укр здійснює виготовлення, продаж і доставку різноманітних прапорів у Макіївку. Для того щоб зробити замовлення, на нашому сайті є зручний інтерфейс для вибору розмірів виробу та тканини, якій віддаєте перевагу для виготовлення прапора. Вказавши усі параметри майбутнього прапору, ви дізнаєтесь його повну вартість.

У Макіївку ми здійснюємо доставку за допомогою національних транспортних компаній-перевізників. Замовлення ви отримаєте в найкоротший термін і можете бути впевнені, що прапор буде відповідати всім вимогам та побажанням. Купити прапор України та інші прапори та символи Украйни дуже зручно та легко з Друк.укр.

Доставка прапорів "Нова пошта" Макіївка