Прапори в Лисичанську


Доставка прапорів у Лисичанськ

В нашому інтернет-магазині Друк.укр можна замовити не тільки найбільш популярний український прапор, але й прапор рідного міста, військові стяги, сигнальні та інші полотнища. При виготовленні виробів з різнокольоровими зображеннями застосовується спеціальна технологія друку, яка забезпечує стійке та рівномірне фарбування тканини.

Наші спеціалісти виконають замовлення навіть із дуже складними малюнками та переходами кольорів. Наприклад, прапор Києва з детальним зображенням покровителя міста Архангела Михаїла з щитом та палючим мечем у руках. Ми відносимося дуже відповідально до виготовлення кожного виробу, і це стосується як поодиноких замовлень, так і оптових.


Матеріали для прапорів


                  •
Прапори України


                  •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                      •
Прапори світу


                  •
Прапори футбольні

Прапори бувають одно- чи двосторонніми, а також одно- чи двошаровими. Для вивішування полотнища на флагштоку, окремо роблять кишеню з потрібної вам сторони. Ми пропонуємо купити прапор України як стандартного (90х135 см, 100х150 см, 140х210 см), так і індивідуального розміру. Зображення друкується на одній з наступних видів тканини:

  • сітка;
  • поліестер;
  • атлас;
  • габардин.

Пропонуємо купити прапор з поліестеру як універсальний варіант для використання і на вулиці, і у приміщенні. Матеріал відрізняється міцним плетінням, щільною структурою та невисокою вартістю. Якщо планується вивішувати прапор лише ззовні, то рекомендуємо віддати перевагу сітці, яка має найбільший термін експлуатації.

Якщо ж ви вважаєте за потрібне використовувати полотно не тільки в День українського прапора на вулиці, але й повсякдень в інтер’єрі, то сміливо обирайте більш благородні тканини: атлас чи габардин. При правильній експлуатації матеріали довго служать та зберігають гарний зовнішній вигляд.


Технологія пошиття

В процесі виготовлення полотно обшивається з трьох сторін, а на четвертій роблять спеціальну кишеню, щоб закріпити прапор на держаку. Можливий індивідуальний пошив з розміщенням кишені з різних боків: зліва і справа, вгорі і низу, з 4 сторін, вгорі і справа, зліва і вгорі. Місце розміщення ви обираєте самостійно.


Особливості доставки

Пропонуємо купити український прапор у Лисичанську, оформивши замовлення на сайті Друк.укр. Доставка виробів нашої компанії здійснюється по всій країні за допомогою надійних компаній-перевізників (Нова пошта, Автолюкс, САТ, Гюнсел).

Час виготовлення прапору мінімальний – від 3-5 днів. Умови оплати та доставки можуть бути обговорені індивідуально з менеджерами фірми.

Доставка прапорів "Нова пошта" Лисичанськ