Прапори в Луцьку


Прапори у Луцьку

Кожен українець легко відповість, як виглядає національний прапор України. А чи знаєте ви, який на вигляд луцький стяг? Це жовто-червоне полотнище, розділене на чотири рівні частини. Верхній лівий квадрат прикрашений білим хрестом – символом Волині.

Сучасна хоругва Луцьку була затверджена не так давно – у 2007 році. Таким дизайном лучани вирішили підкреслити своє давнє походження та значення Волині для всієї української держави.

Колись козацькі прапори також були прикрашені волинським хрестом, відтак багато хто вважає, що сучасний луцький стяг відображує козацьку міць.

Символікою міста зазвичай прикрашені державні установи, адміністрація міста, показники меж Луцьку. А щороку, у третю неділю серпня, все місто вбирається у жовто-червоні кольори, оскільки саме цей день вважається днем заснування Луцька.


Де купити прапори у Луцьку?


                 •
Прапори України


                 •
Прапори міст України


                •
Прапори військові


                    •
Прапори світу


                 •
Прапори футбольні

Хочете придбати державний прапор України або луцький прапор? Зовсім необов’язково витрачати свій час на походи по магазинах. Знайти все, що потрібно, можна за кілька хвилин в каталозі онлайн-маркету Друк.укр.

Пропонуємо багатий вибір друкованої продукції: прапори всіх країн і міст, козацькі корогви та футбольні стяги, тощо. Кількість позицій в одному замовленні необмежена – ми радо виконаємо замовлення будь-якого обсягу.

На сайті є зручний онлайн-калькулятор, який допоможе підрахувати вартість прапорів – менш, ніж за хвилину, буде відома остаточна сума для сплати. Також можна обрати розміри продукції, матеріал виготовлення та місце для держака.


Індивідуальний друк прапорів у Луцьку

Укр.друк виготовляє не лише державні прапори країн світу. Ми із задоволенням приймаємо індивідуальні замовлення. Наприклад, фамільні прапори чи стяги.

Сьогодні такі вироби є досить популярними серед українців, адже наша родина – це є все. Підтримка, турбота та спокій у душі. Прапори зазвичай вивішують усередині дому, у гостьовій кімнаті, аби усі друзі та знайомі змогли побачити таке диво.

Це саме те, що ви шукаєте? Тоді завантажуйте зображення для майбутніх прапорів на наш сайт. Дочекайтесь дзвінка від менеджера – він затвердить технічне завдання, після чого замовлення буде опрацьовано.

Коли партія прапорів буде готова, її надішлють до Луцька на зручне для вас відділення обраної компанії-перевізника. Зазначте, яке відділення є найбільш пріоритетним для того, щоб забрати посилку.

Чекаємо на вашу заявку!

Доставка прапорів "Нова пошта" Луцьк